Nie lubisz kolejek? To aplikacja dla ciebie

Sieć sklepów Piotr i Paweł przygotowała dla swoich klientów nietypową aplikację, która w znaczącym stopniu wpłynie na komfort dokonywania zakupów – zarówno tych sklepowych, jak i wysyłkowych.

Piotr i Pawel 750x300

Technologia otacza nas z każdej strony i choć często tracimy przez nią czas (rozrywka) dzięki jej zdobyczom możemy usprawnić pewne codzienne czynności. Jakie? Na przykład zakupy.

Skanuj i kupuj – wygoda level ekspert

Wspomniana wyżej sieć sklepów przygotowała aplikacje, dzięki której klienci będą mogli własnoręcznie zeskanować kupowane produkty za pomocą smartfona. Finalizacja procesu zakupowego odbędzie się przy specjalnej kasie, gdzie towar nierozpakowany z torby zostanie zważony, aby uniknąć „nieporozumień”.

Sprytne, wygodne i nowoczesne. Patrząc na to, co oferuje aplikacja, jestem przekonany, iż znajdzie ona wielu użytkowników. Pomyślcie, ile czasu można zaoszczędzić. Nie mówiąc już o tym, że apka doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które mówiąc wprost – nie przepadają za kontaktami z obsługą klienta lub ogóle ludźmi. Skoro jesteśmy już przy ekstremalnych introwertykach – warto wspomnieć, że aplikacja sprawdzi się również w domowym zaciszu. Jak?

Wystarczy zeskanować produkty, które chcemy nabyć (np. kończące się opakowania mleka tudzież cukru), a następnie zamówić je w sklepie Piotr i Paweł. Nie wiem jak wy, ale ja to kupuje. Niestety, na początku usługa będzie obejmowała jedynie jeden sklep mieszczący się przy ulicy Druskienickiej 12 w Poznaniu.

Źródło: Google Play, Twitter.

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...