You are here
OnePlus 7 nie ma notcha. Aparat do selfie schowano w obudowie artykuły News 

OnePlus 7 nie ma notcha. Aparat do selfie schowano w obudowie

Wielkimi krokami zbliża się premiera OnePlus 7, na którą czekają przede wszystkim fani potężnego hardware’u i rozsądnej ceny. Dziś możemy dowiedzieć się co nieco o wyglądzie smartfona. Zdaje się, że zastosowana stylistyka zaskoczy wszystkich.

OnePlus 7
fot. Pricebaba

Producenci urządzeń mobilnych zdają sobie sprawę z tego, że aktualne trendy sugerują tworzenie możliwie bezramkowych konstrukcji. Niestety, przedni aparat do selfie często wymusza na twórcach stosowanie takich rozwiązań jak notche czy łezki. Niektóre firmy idą w tym temacie krok dalej, czego owocem są slider lub aparaty chowane w obudowie. W przypadku nadchodzącego smartfona od OnePlusa spotkamy się z drugim ze wspomnianych rozwiązań.

OnePlus 7 z wysuwanym aparatem

Mimo że smartfon zostanie pokazany dopiero w drugim kwartale 2019 roku, my już dziś wiemy na jego temat całkiem sporo. Poza specyfikacją, szczątkową, ale jednak specyfikacją, udało nam się poznać wygląd urządzenia. Wideo opracowane przez Pricebaba i OnLeaks opracowano na podstawie plików CAD. Oznacza to, że informacje możemy wziąć za pewnik.

Wideo zdradza wygląd urządzenia, które będzie iście bezramkowe. Ekran o przekątnej 6.5-cala zajmie aż 95 proc. przedniej powierzchni smartfona i zostanie wtopiony w obudowę o wymiarach 162,6 x 76 x 8.8 mm. Na pleckach znajdziemy potrójny aparat główny, lecz nas bardziej interesuje kamerka do selfie. Ta będzie wysuwana z górnej części obudowy, co ma bezpośredni związek z chęcią ominięcia notcha. Świetnie, ale oznacza to, że smartfon nie otrzyma sensownego certyfikatu wodoodporności.

Jeśli wierzyć doniesieniom, OnePlus 7 otrzyma potężny układ Qualcomm Snapdragon 855, który w zależności od wersji będzie wspierany 6, 8 lub aż 12 GB pamięci RAM. Na dane przeznaczono przestrzeń „dyskową” o pojemności 128, 256 lub 512 GB. Wygląda na to, że producent nie zapomni o zastosowaniu złącza audio Jack 3,5 mm, które brakuje w wielu topowych konstrukcjach. Jeśli tylko twórcy nie „popłyną z ceną” będziemy mieli kolejny sukces OnePlusa.

Urządzenia z Androidem oraz iPhone’y kupicie w naszym sklepie Vipelektrogadzet.pl.

Źródło

Related posts

Leave a Comment