OnePlus też chce mieć swój smartwatch

OnePlus One, czyli samozwańczy „pogromca flagowców” należy do najpotężniejszych smartfonów na rynku. Chiński producent zyskał uznanie społeczności, wypuszczając na rynek wspomniane urządzenie. Czy podobnie będzie w przypadku inteligentnego zegarka?

ZegareKOne750x300

Każdy szanujący się producent posiada w swojej ofercie smartwatch lub pracuje nad takowym. Niektórzy, wychodząc przed szereg dodatkowo wprowadzają do swojego portfolio inne urządzenia ubierane, jak choćby inteligentne opaski. Nic więc dziwnego, że „pogromca flagowców” również zapragnął zaistnieć na tym raczkującym jeszcze rynku.

Za sprawą portalu technologicznego BGR możemy dowiedzieć się o tym, co szykuje dla nas OnePlus. Mowa o zegarku, który przyjmie nazwę OneWatch. O samym urządzeniu na tę chwilę wiadomo niewiele, lecz pewne jest to, że zostanie wyposażone w okrągły wyświetlacz, nawiązujący do designu Moto 360 od Motoroli, tytanową obudowę oraz skórzany pasek.

gsmarena 001

Smartwach będzie można ładować bezprzewodowo (technologia Qi), zaś ochronę ekranu zagwarantuje odpowiadać specjalna szafirowa warstwa.

Platforma, na jakiej zostanie oparty OneWatch jest na chwilę obecną nieznana, lecz nieoficjalnie mówi się o zmodyfikowanej przez Cyanogen wersji Android Wear.

Jak sądzicie, czy OnePlus OneWatch jest w stanie zainteresować przyszłych nabywców równie mocno co phablet od tego samego producenta?

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...