OnePlus Two ze smokiem

Pierwsze wzmianki o nowym OnePlus zaczęły pojawiać się niedługo po tym, jak pierwszy smartfon okazał się ogromnym sukcesem startupu. Teraz, na swoim Facebookowym profilu, producent zdradził kilka informacji o OnePlus Two.

 
one 750x300 1
Zbyt dużo informacji jeszcze nie ujawniono. Część z nich to plotki, które, choć brzmią prawdopodobnie, w finalnej wersji mogą ulec zmianie. Ale o tym na sam koniec. Pierwszą w pełni prawdziwą informacją, która zelektryzowała oficjalne forum OnePlus, jest ta o procesorze urządzenia.
Qualcomm ze swoim Snapdragonem 810 nie ma ostatnio dobrej prasy. Producent procesora ciągle musi odpierać ataki ze strony klientów, którzy twierdzą, że 810 mocno się przegrzewa. I niestety, mają przy tym dużo racji. Snapdragon 810 w wielu przypadkach stwarza spore problemy, a ostatnio potwierdziło to nawet Sony. Nie dziwne więc, że gdy OnePlus oznajmiło, co znajdzie się w Two, wszyscy oszaleli.
 
one 750x300 2
Procesor, który stanie się sercem OnePlus Two, ma jednak działać poprawnie. Snapdragon 810 v2.1 został przetestowany przez producenta na wszelkie sposoby i według niego, nie było innej możliwości. Każdy wypróbowywany procesor prędzej czy później zamieniano na 810, bo sprawdzał się znacznie lepiej. Oczywiście, klienci od razu wyrazili swoje powątpiewanie, ale OnePlus odpowiada na komentarze spokojnie i z humorem, zapewniając, że Two będzie „cooler then ever”. Sprytna gra słów pokazuje, że marketing OnePlus działa bez zarzutu.
Czego jeszcze możemy spodziewać się w nowej wersji OnePlus? Wygląd ma być „zaskoczeniem”, choć przekątna prawdopodobnie będzie miała 5,5 cala, a sam ekran rozdzielczość FullHD. Smartfon działać ma na autorskim Oxygen OS i powinien pojawić się przynajmniej w dwóch wersjach, które różniła będzie przestrzeń dyskowa. A cena? Tutaj trudno wyrokować, ale istnieją duże szanse na to, że OnePlus Two będzie kosztował nieco ponad tysiąc złotych. Jeżeli tak będzie naprawdę, słuchawka stanie się hitem.
Źródło: OnePlus
Fot: jw., OnePlus
____________________
Po najnowsze smartfony zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...