zefit2

Opaska MyKronoz z wbudowanym pulsometrem

W chwili obecnej, na rynku jest bardzo dużo smartbandów i nie wiadomo jaki wybrać. Firma MyKronoz postanowiła wyróżnić się na tle konkurencji i wypuściła opaskę z wbudowanym pulsometrem – ZeFit 2 Pulse.

zefit2

Wbudowany pulsometr nie jest standardem w tego typu sprzęcie, a nie da się ukryć, że ma znaczenia dla aktywnych osób. Kontrolowanie własnego pulsu pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie treningu do swoich możliwości oraz jest kolejnym wskaźnikiem, który możemy dodać do naszych wyników. W odróżnieniu od poprzednika ZeFit 2 został wyposażony w kolorowy dotykowy ekran, na którym możemy odczytywać wiadomości SMS ze swojego smartfona. Takie zastosowanie wyświetlacza wymusiło na inżynierach zmianę ogniwa zasilającego opaskę. Teraz jest to akumulator 200 mAh, który powinien wystarczyć na 10-dniową pracę w trybie czuwania. Kiedy długo nie wykonujemy żadnego wysiłku, to odzywa się nasz motywator i w postaci powiadomień informuje nas, że od jakiegoś czasu jesteśmy już nieaktywni. Ma to nakłonić oraz zmobilizować posiadaczy smartbanda do ćwiczeń. ZeFit 2 Pulse spełnia normę IP67, tak więc bez problemu może znajdować się pod wodą przez 30 min na głębokości do 1 metra. Urządzenie na swoim wyświetlaczu poinformuje nas o spalonych kaloriach, przebytym dystansie oraz pokaże powiadomienia z telefonu dotyczące połączeń i wiadomości tekstowych. Konstrukcja pozwala w łatwy sposób zdjąć i wyczyścić lub po prostu wymienić pasek.

ZeFit 2 Pulse został wyceniony na 329 zł. Nie ukrywam, iż jest to stosunkowo duża kwota, jak za opaskę do biegania. Jednak kiedy cenę porównamy z urządzeniami posiadającymi wbudowany pulsometr, okazuje się, że jest ona bardzo korzystna. Nie zapominajmy również o opcji powiadomień, która zwiększa funkcjonalność smartbanda.

 

źródło: MyKronoz

 

____________________

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...