SpotifyPremum750x300

Spotify Premium – 3 miesiące za 0,99zł

 

Streaming utworów muzycznych powoli, choć z powodzeniem, wypiera tradycyjne metody odsłuchu. Z tego też powodu serwisy pokroju Spotify cieszą się niemałą popularnością. Niestety dodatkowe, a co gorsza, istotne funkcje dostępne są jedynie dla subskrybentów abonamentu premium. Ten kosztuje 19,99 zł miesięcznie. Chyba, że…

SpotifyPremum750x300

Spotify wystartowało właśnie z świetną promocja dla nowych użytkowników, w myśl której trzymiesięczny dostęp do subskrypcji premium kosztuje zaledwie 99 groszy. Do tej pory klienci dołączający do usługi otrzymywali za darmo jedynie 30 dni pełnej wersji serwisu, dlatego też nowa opcja wydaje się korzystniejsza. 33 grosze za miesiąc? Nie mam pytań.

Niestety, promocja dotyczy wyłącznie nowych klientów, więc Ci, którzy skorzystali już z wcześniejszej opcji (30 dni free), nie mogą dołączyć do programu, a przynajmniej nie oficjalnie. Jest sposób na obejście ograniczenia – wystarczy założyć nowe konto Spotify i zarejestrować je na inny adres mailowy. Tylko tyle i aż tyle, gdyż należy pamiętać, iż na nowym koncie nie otrzymamy sugestii oraz playlist wynikających z wcześniejszej historii odsłuchu. Cóż – coś za coś.

spotifyPremium

Co właściwie oferuje płatna wersja serwisu? Całkiem sporo – opcja darmowa pozwala co prawda na odtwarzanie dowolnego utworu w dowolnym czasie (przerwy reklamowe i propozycje nowych kawałków „gratis”), lecz chcąc korzystać ze Spotify na smartfonie tudzież tablecie, napotykamy problem – możemy wybrać playlisty, kanały czy nawet płyty, ale odtwarzanie odbędzie się na zasadach losowych. To nie jedyne niedogodności – kolejną wadą darmowej opcji jest brak możliwości zapisania utworów do offline, w celu ponownego ich odtworzenia, oczywiście bez dostępu do sieci.

Jak widać wariant premium zdaje się sensowny, szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę, iż jego „regularna” cena równa się kosztowi zakupy połowy tradycyjnego krążka. Dla mnie rozwiązanie idealne, a dla Was?

Źródło: Twitter, Spotify.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6487 More posts in News category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...