You are here
Opaska Xiaomi Mi Band 3 już w czwartek artykuły News 

Opaska Xiaomi Mi Band 3 już w czwartek

Nie będzie wielkim zaskoczeniem to, że na czwartkowy event, który szykuje Xiaomi, przygotowano niespodzianki. To w końcu świętowanie rocznicy firmy, która na całym świecie zdobywa coraz większą popularność. Teraz pewne jest to, że opaska Xiaomi Mi Band 3 zostanie oficjalnie zaprezentowana już w czwartek.

Opaska Xiaomi Mi Band 3

Opaski fit zyskały niesamowitą popularność wśród osób, które chcą stale monitorować swój organizm. Interesujące jest to, że z tego typu urządzeń korzystają nie tylko sportowcy, ale także użytkownicy, którzy ze sportem nie mają zbyt dużo wspólnego. To w końcu proste w obsłudze sprzęty, które nie wymagają ciągłego ładowania (jak smartwatche), a spełniają znacznie więcej funkcji, niż tylko liczenie kroków.

Opaska Xiaomi Mi Band 3

Obecnie nowa opaska Mi Band 2 może być nasza za niewiele ponad 100 złotych. To wydaje się być niezbyt wygórowana cena, choć od premiery urządzenia minęło przecież już sporo czasu. Xiaomi jednak nie odpuszcza i wie, czego mogą oczekiwać użytkownicy, więc o premierze trzeciej generacji opaski mówiło się już od dawna. Teraz w końcu mamy potwierdzenie, że sprzęt pojawi się na oficjalnej prezentacji w najbliższy czwartek.

Xiaomi będzie świętowało swoje 8 urodziny (tak, dopiero ósme!) więc spodziewamy się naprawdę intrygującej konferencji. Wszak z tego powodu najnowszy flagowiec, czyli Xiaomi Mi 8, „przeskoczył” o jeden numerek. Opaska Xiaomi Mi Band 3 także pojawi się na evencie, a potwierdzenie tego znalazło się na chińskim odpowiedniku Twittera, czyli Weibo. Mi Band 3 zostało dostrzeżone na dłoni Lei Jun, CEO marki. Widać więc, że sprzęt jest testowany przez najważniejszych ludzi w Xiaomi. Trudno się temu dziwić, bo poprzednia wersja sprzedała (i dalej się sprzedaje) znakomicie.

Co będzie oferowała nowa opaska?

Oczywiście pełną specyfikacje opaski Xiaomi Mi Band 3 poznamy po jej oficjalnym zaprezentowaniu, ale już dziś wiemy całkiem sporo. Wszystko za sprawą wycieku, gdzie pojawiła się… instrukcja obsługi urządzenia. Wiadomo, że zmodyfikowany zostanie odrobinę wygląd urządzenia, a opaska na nadgarstek będzie cieńsza i dłuższa. Sam moduł prawdopodobnie będzie działał tak samo, jak poprzednik, czyli na zasadzie wyjmowanej „fasolki”. Jeżeli chodzi o funkcjonalność, to wygląda na to, że Xiaomi będzie w stanie odbierać wszystkie powiadomienia ze sparowanego telefonu, a także pomoże w jego lokalizacji.

Wodoodporność wydaje się przesądzona, ale zadbano także o to, by podczas użytkowania sprzętu, dało się z niego korzystać. Ekrany OLED pod wodą radzą sobie nienajlepiej i wygląda na to, że pojawi się przycisk (fizyczny), który ten problem rozwiąże. W poprzedniej wersji, mimo że taki przycisk się znajdował, to był panelem dotykowym. Być może doczekamy się także obsługi NFC, która ułatwiłaby płatności, a i Bluetooth 4.2 zdaje się wydawać pewny. Akumulator także mógłby być odrobinę większy, by nie trzeba było sprzętu zbyt często ładować (raz na miesiąc, albo rzadziej), choć to wpłynęłoby na cenę. Wszelkie tajemnice zostaną rozwiane już w najbliższy czwartek.

Po opaski fit zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Źródło: GSMArena

Related posts

Leave a Comment