You are here
Opera kupiła serwis oferujący gry jak seriale Aplikacje 

Opera kupiła serwis oferujący gry jak seriale

W dobie dzisiejszych mediów telewizja jest w odwrocie: króluje sieć i serwisy zapewniające takie usługi jak Netflix, najpopularniejsza strona streamująca seriale. A co jeśli moglibyście w ten sposób kupować gry?

Netflix to król telewizji internetowej. Jest tak rozwiniętym serwisem, że oferuje nawet seriale własnej produkcji i to nierzadko opierające się o znane licencje (tu polecam świeżego Daredevila, zrealizowanego dla Marvela/Disneya). To wszystko dzięki genialnemu pomysłowi, że ideę kablówki i internetu da się połączyć: możesz mieć na żądanie wszystko co ci się zamarzy, kiedy ci się zamarzy. W ten sposób serwis oferujący streaming stał się gigantem rynku i prawdziwym producentem telewizyjnym, rozdającym karty w nowej erze sieci. Jego wzorem idą najwięksi: Sony, Microsoft udostępniając coraz więcej treści, w tym gry.

Teraz na rynek subskrybowanych dóbr wchodzi Opera kupując Bemobi; serwis który oferuje na podstawie cotygodniowych opłat aplikacje i gry za darmo, oczywiście według wyboru serwisu. Co ciekawe aplikacja do ściągania większej ilości aplikacji za abonament jest bardzo popularna w Brazylii, gdzie Bemobi ma dużo ekskluzywnych programów do zaoferowania.

W czasach gdy abonamenty na wszystko są ogromnie popularne, należy jednak zadać sobie jedno pytanie: czy oferowane dobra są nam naprawdę potrzebne. Bo jeśli mamy na telefonie i tak kilkadziesiąt (!) aplikacji, których nie używamy, to co zmieni te kilka kolejnych – i tak nie starczy nam czasu ani uwagi na nie wszystkie. Wobec tego możemy zrewidować komu co miesiąc zasilamy konto, na rzecz zasilenia własnego telefonu w więcej wolnej pamięci na zdjęcia, muzykę, której słuchamy lub chociażby na ten biedny, ledwo zipiący system.

Źródło: webrazzi


 

 

 

 

 

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Related posts

Leave a Comment