Opowieści o tronie

Świat intryg, zdrady, kazirodztwa, bratobójstwa, morderstw i nadchodzącej zimy, czyli uniwersum Gry o Tron niedługo zyska nową elektroniczną odsłonę za sprawą Telltale Games.

ss cdc027dfa15314d9c35ef64d072eb7a52254c0ef.1920x1080

Game of Thrones: Season One składać się będzie z sześciu odcinków, a sposób gry prawdopodobnie będzie bardzo zbliżony do tego, znanego z wielokrotnie nagradzanego hitu The Walking Dead czy równie szeroko znanego i uznanego – The Wolf Among Us. Nie zmienia się wszak zwycięskiego składu. Zobaczymy zatem dość ciekawą fabularnie serialową przygodówkę typu point and click, w której kluczowe dla rozwoju odgrywanej historii będą nasze poczynania i decyzje, prawdopodobnie to właśnie one będą głównym czynnikiem zapewniającym rozrywkę.

W grze pokierujemy losami pięciu różnych członków domu Forresterów, zamieszkujących północną cześć Westeros i pozostających lojalnymi Starkom z Winterfell. Zawikłani w zmagania Pięciu Królów, podczas gdy siedem królestw skacze sobie do gardeł, członkowie tego zacnego rodu starają się przetrwać wojenną zawieruchę oraz przejrzeć liczne zdrady i intrygi. Podczas zabawy napotkamy wiele znanych z serialu HBO postaci, które będą wyglądały i mówiły w znany nam sposób.

Pierwszy epizod Game of Thrones zatytułowany Iron From Ice zapowiedziano na grudzień tego roku, lecz nie jest to pewna data – wiele portali twierdzi, że nie stanie się to wcześniej niż w 2015 roku, kolejne odcinki mają być wydawane w maksymalnie 6-tygodniowych odstępach. Tytuł ten dostępny jest już w przedsprzedaży na portalu Steam za 28 euro, a ci którzy zdecydują się na zakup już teraz, otrzymają 10 procentową zniżkę.

http://www.youtube.com/watch?v=6Q1vt9BX4Eg

Minimalne wymagania sprzętowe:
 
PC: Mac OS X:

System: Windows XP Service Pack 3
Procesor: Core 2 Duo 2GHz lub podobny
Pamięć: 3 GB RAM
Grafika: ATI albo NVIDIA z 512 MB RAM
DirectX: Wersja 9.0
Dysk twardy: 3 GB dostępnego miejsca
Karta dźwiękowa: zgodna z Direct X 9.0c
Dodatkowo: Niezalecane wykorzystanie zintegrowanej karty graficznej Intel

System: Snow Leopard (10.6.X)
Procesor: 2.3 Ghz Intel
Pamięć: 4 GB RAM
Grafika: ATI albo NVIDIA z 512 MB RAM
Dysk twardy: 3 GB dostępnego miejsca
Dodatkowo: Niezalecane wykorzystanie zintegrowanej karty graficznej Intel lub Mac Minis

Źródło: Steamtelltalegames.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

288 More posts in pc category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...