You are here
Oppo A5 w Orange i drugie Oppo za złotówkę – nowa oferta operatora artykuły News 

Oppo A5 w Orange i drugie Oppo za złotówkę – nowa oferta operatora

Operatorzy prześcigają się w tym, by zachęcić nowych klientów do tego, by ci wybrali ich plany taryfowe. Od teraz wybór może być jeszcze trudniejszy, bo można mieć Oppo A5 w Orange, a do tego dobrać drugi model od producenta tylko za złotówkę. Co obejmuje oferta i czy warto się nią zainteresować?

Oppo A5 w Orange
Fot. Orange / Oppo A5 / Oppo A1k

W nowej ofercie od Orange, można znaleźć dwa telefony od Oppo, które powinny przypaść do gustu osobom poszukującym urządzenia ze średniej półki cenowej. Sama oferta wydaje się na tyle atrakcyjna, że warto się nią zainteresować, bo klient operatora ma możliwość kupienia dwóch sprzętów z czego jeden z nich ma go wynieść tylko złotówkę. Zważywszy na to, że oba smartfony swoją polską premierę miały niedawno, nie powinno się obok takiej promocji przechodzić obojętnie. Co dokładnie obejmuje?

Oppo A5 w Orange

Oppo na polskim rynku jest może od niedawna, a przynajmniej w porównaniu z innymi markami, ale już pokazało, że zamierza inwestować w ten rynek. Praktycznie co chwila pojawiają się nowe urządzenia, a i Opp A5 w Orange jest tego potwierdzeniem. Na czym polega promocja? Otóż decydując się na plan taryfowy, który określony został mianem „świątecznego”. Nie dziwne, bo decydując się na jego wybór, dostaje się także drugi model telefony, a w tym przypadku jest to Oppo A1k.

W zależności od wybranego planu taryfowego, za oba telefony nie zapłacić się praktycznie nic, ale będzie się to wiązało z zawarciem umowy na 24 lub 36 miesięcy. Wtedy koszta rozkładają się równomiernie i można mieć w cenie 100 złotych miesięcznie. Oczywiście wszystkie koszty zależą od tego, co chcemy mieć zawarte w naszej umowie i czy przenosimy numer (wtedy są trzy miesiące bez opłat abonamentowych) czy też przedłużamy umowę. Niezależnie od wybranej wersji, oferta Oppo A5 w Orange jest całkiem satysfakcjonująca. W skład oferty wchodzi między innymi Internet bez limitu (do 30 GB, później ograniczenie prędkości pobierania) oraz rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu. Szczegóły oferty znajdziecie wchodząc pod TEN ADRES.

OPPO A5 2020 i Oppo A1k

Tak o modelu Oppo A5 2020 oraz Oppo A1k, napisano w przesłanej do nas informacji prasowej:

Smartfon OPPO A5 2020 – wprowadzony do sprzedaży niespełna miesiąc temu – oferuje wzornictwo zarezerwowane tradycyjnie dla segmentu premium oraz najciekawsze rozwiązania technologiczne. Model jest wyposażony w cztery aparaty:  12 MP aparat główny, ultra szeroki 8MP, monochromatyczny 2MP oraz 2MP do ustawienia głębi ostrości, oraz 8MP aparat przedni wspierany przez sztuczną inteligencję. Smartfon z serii A idealnie sprawdza się również w tworzeniu wideo. Dzięki udoskonalonej stabilizacji obrazu, wspartej dodatkowymi trybami, pozwala kręcić filmy nawet w utrudnionych warunkach. Miłośnicy muzyki z pewnością docenią wbudowane głośniki stereo oraz fakt, że smartfon obsługuje wszystkie najlepszej jakości kodeki audio. Dużym atutem jest wydajna bateria o pojemności 5000 mAh, dzięki czemu oferuje dłuższy czas pracy bez konieczności ładowania. Dodatkowo model A5 2020 pozwala ładować zwrotnie inne urządzenia w wykorzystaniem przewodu 2x USB-C.

OPPO A1k to najbardziej przystępny cenowo smartfon producenta. Oferuje 32 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć aż o 256 GB pamięci,  baterię o pojemności 4000 mAh oraz zoptymalizowany algorytm AI, który znacznie obniża zużycie energii, wydłużając czas pracy urządzenia do 17 godzin. Wyposażony jest w ekran wsparty technologią APCF, który daje większość jasność oraz wyrazistość obrazu, bez zwiększania zużycia energii. Jak każdy ze smartfonów marki OPPO cechuje się eleganckim, stylowym designem. OPPO A1k wyróżnia efektowna, metaliczna tekstura. Tylna kamera w OPPO A1k wyposażona została w obiektyw 8MP z technologią stabilizacji obrazu. Przednia kamera o mocy 5MP została wzmocniona o technologię upiększenia, która pozwala na robienie bardziej naturalnych autoportretów.

Nowe smartofny znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Oppo informacja prasowa / Orange / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment