You are here
Orange: 100 zł na start w ofercie na kartę artykuły News 

Orange: 100 zł na start w ofercie na kartę

Pomarańczowi przygotowali ciekawą ofertę dla nowych klientów usługi Orange na kartę. W ramach bonusu sieć przyzna każdemu nowemu użytkownikowi aż 100 zł do wykorzystania na połączenia z sieciami komórkowymi i z numerami stacjonarnymi. Co zrobić, aby uzyskać wspomniany bonus?

Orange
fot. Pxhere

Warto, naprawdę warto śledzić aktualne promocje operatorów sieci komórkowych. Po wakacyjnym szale, w którym telekomy wręcz przerzucały się coraz ciekawszymi bonusami, zapanował chwilowy zastój. Aż do teraz, kiedy to Orange zdecydowało się uruchomić interesującą opcję zarezerwowaną wyłącznie dla nowych prepaidowych klientów.

100 zł od Orange

To oczywiście nie pierwsza tego typu akcja, ale głupio byłoby z niej nie skorzystać. Zwłaszcza jeśli i tak planowaliśmy dołączyć do tytułowego operatora sieci komórkowej. Wszak 100 zł nie chodzi piechotą. Szkoda tylko, że możemy je spożytkować wyłącznie na rozmowy głosowe. Lepiej to niż nic. Dodatkowo środki z przyznanego bonusu będą „znikać” z konta jako pierwsze.

Chcąc aktywować bonus, należy zarejestrować świeżo zakupiony starter Orange na kartę (wyłączając starter „zawsze bez limitu po doładowaniu”) oraz wysłać SMS o treści BONUS pod numer 815. Co ciekawe, bonus działa również w roamingu w 1 strefie Unii Europejskiej. Musimy jednak liczyć się z dopłatą 5 groszy do każdej minuty połączenia. Ważność środków wynosi dokładnie 30 dni od daty aktywacji. Liczbę pozostałych minut sprawdzimy, wysyłając SMS o treści ILE MINUT pod numer 901 lub w aplikacji Orange.

Smartfony, dzięki którym skorzystacie z promocji, znajdziecie na Vipelektrogadzet. Regulamin jest dostępny pod TYM adresem.

Źródło: Orange

Related posts

Leave a Comment