You are here
Opłaty za parking z Orange na rachunku – nowa funkcja dla klientów artykuły News 

Opłaty za parking z Orange na rachunku – nowa funkcja dla klientów

Parkowanie w dużych miastach to odwieczny problem. Nie tylko ze znalezieniem odpowiedniego miejsca, żeby w ogóle móc postawić samochód, ale też z opłatami za czas postoju. Owszem, parkometry są rozmieszczone w dość wygodnych miejscach, tylko czasem brak czasu na to, żeby z nich skorzystać. Teraz opłaty za parking z Orange usuną ten problem, a przynajmniej częściowo. Jak skorzystać z nowej funkcji?

Opłaty za parking z Orange
Opłaty za parking z Orange

Od dzisiaj, czyli 18 lipca, dla klientów sieci Orange, została uruchomiona nowa funkcja. Teraz opłaty za parkowanie w mieście będą znacznie łatwiejsze, a przynajmniej mniej uciążliwe, jeżeli chce się mieć wszystko w jednym miejscu. Są oczywiście pewne ograniczenia, ale to jak w każdym przypadku. Na szczęście tutaj nie są one zbyt uciążliwe, a przynajmniej nie dla tych, którzy z parkometrów korzystają wyjątkowo często. Oto, jak wygląda nowa funkcja.

Opłaty za parking z Orange

Opłaty za parking z Orange będą wymagały od użytkowników założenia także konta w SkyCash. Zapewne zna ją każdy zmotoryzowany, ale przypomnij, że dzięki aplikacji można opłacić między innymi czas parkowania. W przypadku Orange trzeba będzie jednak aktywować usługę za pomocą SMS, wysyłając wiadomość START na numer 80555. Po zakończeniu parkowania pod ten sam numer wysyła się wiadomość STOP. Można to także zrobić za pomocą Massengera, gdzie trzeba wejść na czat z profilem Mobilny Parking. W oby przypadkach trzeba będzie wcześniej zarejestrować nasz pojazd podając jego numer rejestracyjny, miasto oraz strefę parkowania. Istotne jest to, żeby za szybą samochodu znalazł się identyfikator SkyCash (do pobrania ze strony) lub kartka z napisem mobiParking.

Gdzie tutaj plusy dla korzystających z usług operatora Orange? Ano taki, że opłaty zebrane w ten sposób, dołączane będą do rachunków telekomunikacyjnych. Miesięcznie za taką możliwość przyjdzie uiścić abonament w wysokości 4,99 złotych, ale pierwsze 14 dni jest darmowe. Kto może skorzystać z funkcji? Abonenci planów mobilnych Orange, MIX oraz pakietów Orange LOVE, korzystający z ofert dla firm oraz indywidualnych. Plusem jest to, że nigdzie nie jest podpinana nasza karta. Minusem to, że jednorazowy zakup nie może przekroczyć równowartości 50 euro, a maksymalnie w danym okresie rozliczeniowym do rachunku można doliczyć za usługi elektroniczne nie więcej, niż 300 euro. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Orange.

Nowe smartofny znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Orange informacja prasowa / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment