You are here
Orange rozdaje gigabajty graczom Pokemon Go News 

Orange rozdaje gigabajty graczom Pokemon Go

Operatorzy komórkowi prześcigają się w promocjach na „darmowe gigabajty”. Nie wszyscy jednak potrafią powiązać własną ofertę z ikoną popkultury, np. Pokemonem. Orange – owszem.

Pokemon Go Orange

Tytułowe stworki będące głównymi bohaterami gry Pokemon Go, o której szerzej pisałem tutaj, zdobyły niesamowitą popularność. Nie będzie nadużyciem stwierdzenie, iż zawładnęły one niewyobrażalną liczbą graczy, którzy biegają po miastach w poszukiwaniu kolejnych Pokemonów, które należy zamknąć w specjalnych kulach – Pokeballach. Cel – gra, sama w sobie jest celem i nie można jej ot tak wygrać. Z tego tez powodu nie wiadomo kiedy „szał” minie.

Firmy korzystają na popularności Pokemonów wprowadzając do oferty coraz to wymyślniejsze gadżety i akcesoria, co mnie nie dziwi – czerpanie korzyści z sukcesów innych to standard. Tym razem podmiotem mogącym zyskać jest operator komórkowy, Orange, który wpadł na pomysł zorganizowania świetnej promocji.

Gigabajty i tanie powerbanki…

Okazuje się bowiem, że gracze Pokemon Go mogą przyoszczędzić nieco na transferze danych oraz energii. Tak – energii, gdyż gra poza niesamowitym apetytem na gigabajty potrzebuje sporej baterii. Oczywiście, jeśli nie zamierzamy kończyć zabawy w ekspresowym tempie. Z sytuacji zdaje sobie sprawę Orange, czego efektem jest najnowsza promocja, w ramach której możecie otrzymać:

  • 1 GB – po uzyskaniu kodu od pracowników salonu Orange
  • Powerbank Platinet (8 000 mAh) w specjalnej cenie 49 zł
  • 10 GB jako bonus po zakupie Powerbanku

Ciekawe, przydatne i związane z Pokemonami – to się chwali. Niestety, obawiam się, że cała akcja będzie powodem frustracji użytkowników, jak i pracowników salonów operatora. Otóż żeby skorzystać z którejkolwiek opcji promocyjnej należy „odczekać” swoje w kolejce biura Orange. Pomyślcie tylko – salony cierpią na wieczny tłok i problemy z szybką obsługą klientów. Nowa oferta może tylko pogłębić i tak już poważny problem. Na szczęście – jest to ograniczona czasowo opcja.

Źródło: Blog Orange

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment