Xiaomi Mi Notebook

Xiaomi Mi Notebook – wyciekły elementy prezentacji

Konferencja, na której Xiaomi zaprezentuje swoje najnowsze produkty, zbliża się wielkimi krokami. Co ciekawe – wyciekły właśnie slajdy, zdradzające szczegóły eventu.

Xiaomi Mi Notebook

Od 27 lipca dzieli nas zaledwie pięć dni, w związku czym pojawianie się coraz to nowszych przecieków nie powinno dziwić nikogo. Nieoficjalne informacje dotyczące specyfikacji, a nawet rendery promocyjne wyglądają jednak niewinnie przy tym co właśnie wyciekło do sieci – mowa o pełnej dokumentacji związanej z nadchodzącą prezentacją nowych produktów Xiaomi.

Mi Notebook – specyfikacja

Jeśli wierzyć niepotwierdzonym informacjom, urządzenie (w wersji Pro) będzie wyposażone w potężnym procesor Intel Core i7-6700HQ, grafikę NVIDIA GeForce GTX 970M, 16 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 512 GB dysk SSD. Za wyświetlanie obrazu opowiadać będzie 15,6-calow wyświetlacz o rozdzielczości 4K Opcja „średnia” to procesor i5, grafika (integra) Intel HD Graphics 520, 8 GB RAM oraz dysk flashowy o pojemności 256 GB.

Xiaomi Mi Notebook

Jak wynika z powyższego – będzie to sprzęt naprawdę potężny.

Design

Produkt przypomina połączenie ZenBooka od Asusa oraz MacBooka od Apple i aż dziw bierze, że jest to sprzęt zupełnie innego producenta. Nie mniej jednak komputer może się podobać – oceńcie sami:

Xiaomi Mi Notebook

Jesteście pod wrażeniem wszystkich powyższych informacji? Ja tak, ale musicie pamiętać o jednym – są to nieoficjalne informacje, które póki co nie zostały potwierdzone przez producenta, a co za tym idzie slajdy mogą okazać się pracą domorosłego grafika. Prawdziwy „przeciek” czy sprytna gra dowcipnisia? Przekonamy się już 27 lipca.

Źródło: Gizmochina

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6482 More posts in News category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...