Ośrodki górskie od NAVITEL

Firma NAVITEL przygotowała ciekawą ofertę dla miłośników aktywnego zimowego wypoczynku. Jeśli planujecie wyjazd w Alpy, Karpaty, Pireneje lub na Kaukaz, to przeczytajcie koniecznie tekst poniżej.

NAVITEL proponuje cztery pakiety map, które zawierają wszystkie niezbędne informacje potrzebne podczas planowania podróży. Są one niezwykle szczegółowe i zaznaczono na nich wszystkie punkty usługowe, medyczne, stacje benzynowe, warsztaty samochodowe i inne. Algorytm wytyczania trasy, uwzględniający natężenie ruchu, pozwoli na najszybsze dotarcie do zaplanowanego celu.

Zawartość poszczególnych pakietów:

Navitel Navigator. Alpy – Albania, Austria, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Francja, Niemcy, Włochy, Liechtenstein, Macedonia, Malta, Monako, Czarnogóra, San Marino, Serbia, Słowenia, Szwajcaria i Watykan.

Navitel Navigator. Karpaty – Czechy, Węgry, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja i Ukraina.

Navitel Navigator. Kaukaz – Azerbejdżan, Armenia, Gruzja, Północny Dystrykt Federalny Kaukazu, Południowy Dystrykt Federalny Rosji.

Navitel Navigator. Pireneje – Andora, Francja, Gibraltar, Monako, Portugalia i Hiszpania.

Promocja na wybrane pakiety map trwa od 10 grudnia 2015 do 10 marca 2016. Koszt każdego z nich to 95 zł. Oferta kierowana jest do użytkowników systemów Android, Windows Phone i BlackBerry.

Firma Navitel jest dostawcą samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, specjalizującym się w rozwoju i produkcji oprogramowania do nawigacji satelitarnej i kartografii. W swojej ofercie ma zarówno mapy cyfrowe Europy, Azji, Afryki, jak i Ameryki Łacińskiej.

Więcej informacji: www.navitel-poland.pl/pl oraz oficjalne profile na Facebook oraz Twitter

 

Źródło: Navitel

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...