S7Plus 750x300 1

Samsung Galaxy S7 Plus będzie nijaki?

Premiera najnowszego flagowca od Samsunga zbliża się wielkimi krokami. Na początku przyszłego roku powinniśmy zobaczyć Samsunga Galaxy S7 oraz S7 Plus. Oczywiście, pojawiają się przecieki, a te nie napawają entuzjazmem.

 
S7Plus 750x300 1
Rok 2016 będzie dość ekscytujący pod względem nowości technologicznych. Podejrzewamy, że każdy z liczących się producentów pokaże coś wyjątkowego, a przynajmniej nowatorskiego. Przykład HTC i ich odgrzewanych sprzętów dobitnie świadczy o tym, że o klienta trzeba walczyć, a ten nie da sobie wcisnąć byle czego.
Wygląda na to, że konkurencja HTC nie wzięła sobie do serca tego, jak mocno po producencie przejechały się branżowe media, a także użytkownicy. Dlaczego o tym piszemy? Rendery, które zostały opublikowane na OnLeaks, a przedstawiają prawdopodobny wygląd Samsunga Galaxy S7 Plus, są mocno niepokojące. Niestety w żaden sposób nie zachwycają, wprawiają w osłupienie, czy wywołują szybsze bicie serca. Innymi słowy, nie cieszą i nie sprawiają, że czekamy na nowego flagowca Samsunga.
 
S7Plus 750x300 2
Wygląd smartfona nie jest może najważniejszą rzeczą na świecie, ale w dużej mierze determinuje jego zakup. Chcemy złotego środka, czyli dobrej specyfikacji, działania oraz ładnego wyglądu. Jeżeli więc mamy płacić za nowy produkt, nie chcemy, żeby wyglądał jak stary. A zapowiada się, że Galaxy S7 takie właśnie będzie. Bardzo zbliżony wygląd smartfona może być podyktowany  premierą Samsung Gear VR. W końcu gogle powinny być także kompatybilne z nowymi wersjami flagowców.
Bardziej martwi nas to, że na renderach nie widać dwóch rzeczy. Wejścia na kartę microSD oraz złącza USB-C. O ile możemy zrozumieć jeszcze brak miejsca na kartę, która może zostać zastąpiona przez większą powierzchnię dyskową lub rozwiązania chmurowe, to już ignorowanie USB-C wydaje się dość dziwne. Oczywiście, mówimy cały czas o przeciekach. Liczymy na to, że finalny produkt będzie wyglądał inaczej, a Samsung nie zacznie zjadać własnego ogona.
Samsung Galaxy S7 powinien zostać zaprezentowany 21 lutego i podejrzewamy, że jeszcze nie jedna informacja wycieknie do sieci.
Źródło: GSMArena
Fot: jw.
______________________
Po smartfony od Samsunga zapraszamy pod ten adres.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...