Oto i on! The Witcher 3 Intro Trailer!

Oto i on! The Witcher 3 Intro Trailer! Pierwszy raz ujrzał światło dzienne w piątek o godzinie 16.00 na PGA w Poznaniu… Widzieliście? Jeśli nie, koniecznie obejrzyjcie!

http://www.youtube.com/watch?v=IqxXm-633yo

Jeżeli pamiętacie, to pisałam już o zapowiedzianym dużo wcześniej trailerze w tym artykule. Cóż, zgodnie z moimi przypuszczeniami, w intrze pojawia się postać czarnowłosej czarodziejki Yennefer, obok innej postaci znanej z sagi Sapkowskiego – Vesemira. Geralt z Rivii wraz ze swym wiedźmińskim przyjacielem tropią czarodziejkę z z Vengerbergu.

 

Akcja wstępu do trzeciej części gry rozgrywa się w Temerii w 1272 roku. Obserwujemy pole bitwy, które przypominało to z tajemniczych obrazków udostępnionych przez studio CD Projekt pod zakładką the trail na głównej stronie projektu. Wiele osób głowiło się nad zajawką, rozważając, czym jest tajemniczy kryształ, porzucony wśród bitewnego pola. Okazało się, zgodnie z przypuszczeniami wielu internautów, że to głowa kruka towarzyszącego do pewnego momentu Yennefer. Przyznam szczerze, że to całkiem miłe uczucie, dać się zainteresować twórcom, oddać przypuszczeniom, a potem dowiedzieć się, że było się bliskim prawdy!

Jeśli chodzi o jakość wykonania intra – wygląda pięknie, zresztą niczego innego nie spodziewałabym się po jego twórcy – Tomaszu Bagińskim. Natomiast jeśli chodzi o sam pomysł i wątek „fabularny”, muszę przyznać, że czuję się troszkę rozczarowana. Mówiąc szczerze, poprzedni trailer (ten, w którym Wiedźmin rozprawia się z żołnierzami, mówiąc znane już słowa: Zabijam potwory i przy okazji wywołując gęsią skórkę u widza) jest… o niebo lepszy. Być może to sprawka nastroju, czy właśnie linii fabularnej – tak bliskiej oryginalnej sadze… Z drugiej strony oczekiwanie na intro studia CD Projekt zaostrzyło apetyty i być może zbyt wygórowało oczekiwania graczy. Na pewno ucieszyła mnie postać Yennefer, która była wielką nieobecną dwóch poprzednich wersji gry. Mam nadzieję, że lekki niedosyt powstały po tym trailerze zostanie zaspokojony 24 lutego 2015 roku, wraz z premierą ostatniej części przygód Geralta z Rivii – Wiedźmin 3: Dziki Gon. Czekam jak na szpilkach, a dla małego przypomnienia smaczków z poprzednich części, zapraszam do przesłuchania oryginalnej ścieżki dźwiękowej Wiedźmina 2: Zabójcy królów.

http://www.youtube.com/watch?v=npsAcevrIzk

 

Źródło: CD Projekt, outsidexbox, Video Game Soundtracks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...