Xiaomi

Otwarcie sklepu Xiaomi w Krakowie — znamy szczegóły promocji

W ubiegłym tygodniu informowałem was o planowanym na 24 marca otwarciu pierwszego sklepu stacjonarnego Xiaomi w Polsce. Dziś dowiedzieliśmy się, z jakich ofert będą mogły skorzystać osoby obecne na wydarzeniu. Lista promocji, choć skromna, robi wrażenie.

Xiaomi

Wielu z was zastanawia się pewnie, dlaczego pisze o otwarciu pierwszego sklepu Xiaomi w Polsce, skoro takowy istnieje już w Warszawskiej Galerii Handlowej Arkadia. Cóż, każdy kto miał okazję odwiedzić stoisko firmy we wspomnianej lokalizacji, wie, że jest to jedynie skromna wysepka. Nazwanie jej sklepem byłoby solidnym nadużyciem. Z tego też powodu, salon, którego otwarcie zaplanowano na najbliższą sobotę, jest przeze mnie (i innych) uważany za pierwszy oficjalnym polski punkt dystrybucyjny.

Xiaomi w Krakowie

Otwarcie salonu nastąpi 24 marca w Centrum Handlowym Serenada w Krakowie. Lokal 212 umiejscowiony będzie na drugim piętrze galerii. W teorii dostanie się do wspomnianego punktu, nie powinno sprawić nikomu problemu. Jednak patrząc na promocje, jakie mają obowiązywać w dniu otwarcia, kolejka do wejścia może zacząć zbierać się już wczesnym rankiem. Któż nie chciałby zakupić jednego z kilku interesujących gadżetów w cenie, której nie oferuje żaden inny sklep czy osoba prywatna.

Nie przedłużając, jeśli wierzyć doniesieniom, Xiaomi zaoferuje 20 sztuk smartfonów Redmi 4X w cenie 49 złotych, 100 sztuk smartfonów Mi A1 w cenie 499 złotych, 100 odświeżaczy powietrza Mi Purfier w cenie 399 złotych oraz 100 słuchawek Mi In-Ear Basic. Ostatnie akcesorium będzie można nabyć za śmieszne 10 złotych.

Jeśli nie uda wam się załapać na wspomniane oferty, pamiętajcie, że produkty Xiaomi dostępne są również w naszym sklepie internetowym Vipelektrogadzet.

Źródło: Twitter, Mi Polska

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...