outcast plakat filmowy

Outcast – premierowy odcinek na Facebooku

FOX zrobił swoim fanom niemałą niespodziankę. Już dziś o godzinie 22 będzie można obejrzeć premierowy odcinek serialu Outcast: Opętanie.

outcast plakat filmowy

To, że stacje telewizyjne reklamują swoje produkcje, chyba nikogo nie dziwi. Do publiczności trzeba przecież jakoś dotrzeć, a nie każdy z widzów ma na tyle dobrą pamięć, by wiedział kiedy i gdzie wystartuje nowy sezon serialu. No chyba, że mówimy o „Grze o Tron”, która stała się fenomenem obok którego trudno przejść obojętnie. I nie trzeba być nawet fanem prozy George’a R.R. Martina, by wiedzieć czym jest ta produkcja.

Czy „Outcast: Opętanie” ma szanse powtórzyć dorównać innym produkcjom ze stacji FOX’a? Ma ku temu wszelkie predyspozycje, a wszystko dlatego, że sfilmowana opowieść także jest adaptacją. I to jednego z ciekawszych utworów ostatnich lat. „Outcast” był jednym z najbardziej wyczekiwanych komiksów i jeszcze przed premierą wydania papierowego, zostały wykupione prawa do ekranizacji. Ten ogromny sukces w dużej mierze jest zasługą Roberta Kirkmana, autora nietuzinkowego i oryginalnego. Nawet jeżeli nazwisko wam nic nie mówi, to z całą pewnością znacie jego twórczość. Tak, to on jest odpowiedzialny za „The Walking Dead”.

http://www.youtube.com/watch?v=A5lobPl6FMQ

Serial stworzony na kanwie jego komiksu zdefiniował na zawsze podejście do tematu zombie. Umarlaki zepchnięto na drugi plan, a dano wybrzmieć bohaterom, którzy nie zostali zdegradowani do roli rekwizytu trzymającego broń. Kolejne sezony tylko umacniały pozycję Kirkmana jako twórcy, a emitującej serial stacji pozwalały przyciągać przed telewizory kolejnych widzów. Teraz istnieje szansa na powtórkę z rozrywki, choć ubraną w zupełnie inne szaty. „Outcast: Opętanie” ma być klasycznym horrorem. Głównym bohaterem jest Kyle Byrnes (Patrick Fugit), wyrzutek, którego nie łatwo będzie obdarzyć sympatią. Ofiara demonów, która zmuszona jest do długiej podróży. Jeżeli twórcy serialu trzymać się będą oryginału, czeka nas prawdziwa uczta.

I choć do oficjalnej premiery na kanale FOX przyjdzie nam poczekać do początku czerwca, to już dziś o godzinie 22 będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek. Najlepsze w tym jest to, że obejrzymy go na Facebooku. Tak, dobrze przeczytaliście. Emisja na fanpage’u stacji nie będzie ograniczała się tylko do naszego kraju. FOX ma w planach wypuścić odcinek w aż 61 innych krajach. Takie wykorzystanie funkcji Facebook Live rozumiemy i czekamy na więcej tego typu niespodzianek. Dzięki temu, serial będzie można obejrzeć nawet na komórce siedząc spokojnie w pociągu jadącym na weekendową imprezę. Brawo FOX!

Źródło: FOX fanpage
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...