You are here
P65 – uniwersalny pad dla użytkowników PC i PS3 firmy Natec Genesis Sprzęt 

P65 – uniwersalny pad dla użytkowników PC i PS3 firmy Natec Genesis

Portfolio firmy „Natec Genesis” sukcesywnie się powiększa o coraz to ciekawsze produkty. Najnowszą propozycją w ofercie producenta akcesoriów dla graczy okazał się uniwersalny pad „P65”.

Natec G slide

Model „P65” działa zarówno z konsolą „PlayStation 3”, jak i komputerem klasy „PC”. Co to oznacza dla zwykłego użytkownika? Dokładnie to, iż nie musimy kupować dwóch kontrolerów dla każdej platformy sprzętowej z osobna. Sprzęt umożliwia bezproblemowe przełączania trybów pracy pomiędzy X-Input, a D-Input, co w konsekwencji pozwala uniknąć ograniczeń poszczególnych interfejsów.

Natec G screen

Producent wyposażył pada w system wibracji, dzięki czemu możemy na własnej skórze odczuć wydarzenia, które rozgrywają się na ekranie monitora/telewizora. Dodatkowo znajdziemy tu 12 przycisków. Urządzenie komunikuje się z komputerem oraz konsolą przy pomocy kabla o długości 180 cm. Aby zwiększyć doznania, kontroler pokryty został specjalną gumowaną powierzchnią, która w założeniu ma zapobiegać wyślizgiwaniu się sprzętu z dłoni.

Kształt pada nawiązuje do klasycznego kontrolera, co z pewnością docenią miłośnicy gamepadów od konsoli „Sony”.

Natec G screen 1

Najważniejsze cechy produktu:

  • Platforma – PC, PS3
  • Liczba przycisków – 12
  • Komunikacja przewodowa
  • Długość kabla: 180 cm
  • Dodatkowe funkcje: wibracje, tryb X-Input i D-Input
  • Gumowana powierzchnia

„Natec Genesis P65” wyceniony został na kwotę 89 zł, a urządzenie w całej okazałości zobaczyć można w materiale prezentowanym poniżej:

 http://www.youtube.com/watch?v=y6W-vy0iFSg

Źródło: Natec Genesis

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Related posts

Leave a Comment