F.R.E.Q. T.E. 7.1 – nowe słuchawki z systemem 7.1 od Mad Catz

Komunikacja stanowi bardzo ważny element w grach sieciowych, z czego doskonale zdają sobie sprawę, gracze takich gatunków jak MOBA, MMO czy „shooter”. Firma Mad Catz wychodzi im naprzeciw i przedstawia swój nowy produkt – headset F.R.E.Q. T.E. 7.1.

Jakie cechy powinny spełniać peryferia komputerowe, by być przydatnymi dla użytkowników, wiedzą doskonale ich producenci. Mad Catz to marka, która w ostatnim czasie proponuje graczom wiele produktów potrafiących dotrzeć w gusta najbardziej wymagających osób. Co nowego ma nam do zaoferowania tym razem?

Nowy headset F.R.E.Q. T.E. 7.1 przeniesie wirtualną rozrywkę w nową przestrzeń, a to dzięki zamontowanym w nim głośnikom 7.1 Surround, które zapewniają dźwięk przestrzenny. Wbudowane 50 mm membrany pozwolą na prowadzenie dialogu ze współgraczami, a także rewelacyjną słyszalność tego, co dzieje się na polu bitwy.

Komunikację wspomoże system podwójnego mikrofonu, który ma lepiej zbierać dźwięk i oczyszczać go z szumów. System zbierania dźwięku i dźwięk w jakości 7.1 Surround połączone w jedno niosą ze sobą pewne niedogodności. Z pełnej funkcjonalności słuchawek skorzystamy jedynie podczas użytkowania PC. Mad Catz rekompensuje to dołączając do zestawu specjalną przejściówkę USB-jack, dzięki której podłączymy headset do smartfonów z systemem Android lub iOS.

Cechy urządzenia:

  • Wielkość membran: 50 mm

  • Pasmo przenoszenia słuchawek: 20Hz – 20kHz

  • Pasmo przenoszenia mikrofonu: 200Hz – 5kHz

  • System: Windows 7 lub nowszy

  • USB 2.0

Na chwilę obecną produkt nie jest dostępny w Polsce, a jego koszt za granicą wynosi 99,99 dolarów.

Firma Mad Catz jest światowym liderem na rynku peryferii dla przemysłu rozrywkowego. Dostarcza na rynki USA, Kanady, Europy i Azji akcesoria do gier m.in. takich marek jak: Saitek, Tritton, GameShark czy Joytech. Produkty Mad Catz zdobyły uznanie niemal na całym świecie, dzięki niebanalnemu wzornictwu i niesamowitej wytrzymałości idącej w parze z relatywnie niskimi cenami.

Więcej informacji o Mad Catz i ich produktach: www.madcatz.com lub FB

Źródło: Mad Catz

 ____________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...