You are here
Pakiet wakacyjny Orange – 6 GB za 6 zł! News 

Pakiet wakacyjny Orange – 6 GB za 6 zł!

W ofercie „pomarańczowego” operatora sieci komórkowej pojawiła się nad wyraz ciekawa promocja na transmisję danych. Za śmieszną kwotę 6 zł dostaniemy aż 6 GB transferu…

MiniOrazSlideOrange

Lato, słońce, plaża i piasek – tak właśnie wyglądają wakacje, podczas których powinniśmy skupić się na odpoczynku, odstawiając nasze „cyfrowe” życie na drugi plan. Czy aby na pewno?

Wbrew pozorom właśnie wtedy nasze urządzenia mobilne są nam najbardziej potrzebne. Nawigacja GPS, informacje dotyczące miejsca, do którego się wybieramy, rozkłady jazdy pociągów, nie wspominając już o udostępnianiu w serwisach społecznościowych wakacyjnych zdjęć – właśnie tak korzystamy z urządzeń na urlopie.  

Chcąc wykorzystywać nasz smartfon w wyżej opisany sposób należy zdecydować się na jedną z wielu ofert operatorów komórkowych.  Problemem jest jednak to, że ceny  pakietów internetowych do najniższych nie należą. Dlatego też warto poświęcić trochę czasu na wyszukanie promocji.

Jedną z lepszych, jeśli nie najlepszą tego lata oferuje Orange. Za kwotę 6 zł możemy bezkarnie „buszować” po sieci, o ile nie przekroczymy progu transferu ustalonego na 6 GB.  Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z oferty?

6gb1

Przede wszystkim, promocja dotyczy jedynie użytkowników kart prepaid w taryfach: Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Aby włączyć pakiet wakacyjny należy wysłać SMS o treści „INTERNET” na numer 570 lub wpisać w dialerze kod *110*67. Kontrolować stan wykorzystanych danych możemy za pomocą kodu *110*65*1.

Ze szczegółami oferty możecie zapoznać się pod tym adresem.

Related posts

Leave a Comment