Pamiętacie hybrydę Galaxy Camera? Samsung wprowadza do polski następcę tego udanego modelu

Na tegorocznych targach MWC w Barcelonie, południowokoreański producent zaprezentował drugą wersję ciekawego urządzenia będącego połączeniem smartfonu oraz aparatu. Jeśli byliście zainteresowani kupnem wspomnianego modelu, mamy świetną wiadomość. Samsung Galaxy Camera 2 ląduje na polskim rynku.

galaxycamera750x300s

Czym właściwie jest Galaxy Camera 2? Jest sprytnym aparatem, o designie nawiązującym do stylu retro, lecz nie odbiegającym od dzisiejszych standardów. Ponadto producent wyposażając go w system operacyjny Android, dał użytkownikom ogrom funkcji, które można poszerzać za sprawą dodatkowych aplikacji. Edycja i udostępnianie zdjęć z poziomu dedykowanego urządzenia jeszcze nigdy nie była tak łatwa. Ze szczegółami dotyczącymi opisywanego modelu możecie zapoznać się naszej stronie.

To czy polski rynek przyjmie opisywaną hybrydę będziemy mogli ocenić najwcześniej za kilka miesięcy, kiedy Galaxy Camera pojawi się w większej liczbie sklepów. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

558 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
cyberprzestępczość
Komputery kwantowe – nadzieja czy zagrożenie cyberbezpieczeństwa?

Wyścig do stworzenia pierwszego powszechnie stosowanego komputera kwantowego trwa - być może wkrótce poznamy producenta,...