You are here
PC Building Simulator – stwórz swój wymarzony komputer. Za darmo Gry pc 

PC Building Simulator – stwórz swój wymarzony komputer. Za darmo

PC Building Simulator to przede wszystkim gra. Gry w założeniu pozwalają nam na wykonywanie czynności, na które nie możemy pozwolić sobie w rzeczywistości. Nie inaczej jest w przypadku tytułowej produkcji skupiającej się wokół nietypowej tematyki.

PC Building Simulator

Rynek gier jest wyjątkowo chłonny i przyjmuje każdy nawet absurdalny pomysł na grę. Oczywiście produkcje kiepskie nie mają szans na sukces sprzedażowy, nie mniej jednak samo ich „wydanie” nie stanowi problemu. Weźmy za przykład symulator kozy, chleba lub kamienia. Tak, to gry, które istnieją i mają swoich zwolenników. Skoro jesteśmy już przy symulatorach…

PC Building Simulator – to może się udać

Symulatory w ostatnich latach odzyskują swoją popularność. Czyżby powrót na szczyt? Nie szedłbym aż tak daleko, ale niewątpliwie coś jest na rzeczy. Trend zauważają potężne studia growe, jak i niewielcy deweloperzy, którzy upatrują we wspomnianym gatunku gier szansę na sukces. Twórców PC Building Simulator możemy zaliczyć do drugiej z wymienionych grup.

Za produkcją stoi Rumuński deweloper – Claudiu, który opracowuje szczegóły rozgrywki. Gra jest obecnie we wczesnej fazie rozwoju, ale nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby pobrać (zupełnie za darmo) wersję pre-alpha i spróbować „z czym to się je”…

Gra w założeniach pozwoli na złożenie swojego PC. Zależnie od przeznaczenia – stworzymy maszynę biurową, potwora do gier lub narzędzie dla grafików. Liczbą komponentów, z których mogą korzystać gracze jest ogromna i z pewnością poszerzy się o kolejne części. Jak zapewne wiecie – złożenie komputera jest czynnością możliwą dla wszystkich fanów elektroniki użytkowej. Aby stworzyć swoją maszynę należy pochwalić się choćby elementarną wiedzą dotyczącą budowy komputera oraz konkretnych podzespołów. Od czego mamy samouczek?

Tak, deweloper przewidział samouczek i wersja pre-alpha niestety ogranicza się wyłącznie do jego eksploracji. Niewielki epizod będący zapowiedzią dłuższej rozgrywki? Na to wygląda, ponieważ twórca zapowiedział, iż zamierza umieścić w PC Building Simulator tryb kariery. Nie zdradził jednak szczegółów tej strony rozgrywki, a co za tym idzie – cieżko przewidzieć z czym tak naprawdę będziemy mieli do czynienia. Może typową pracą w serwisie składającym PC-ty? Byłoby ciekawie.

Wideo

Jeśli jesteście zainteresowani spróbowaniem swoich sił w opisywanej grze, koniecznie odwiedźcie stronę dewelopera i pobierzcie wersję pre-alpha. Jeśli jednak nie przekonuje was opis możliwości zabawy, zachęcam do obejrzenia poniższego materiału wideo prezentującego część rozgrywki:

Warto dodać, że twórca otwarty jest na wszelkie sugestie dotyczące przyszłych funkcji. Do dzieła.

Źródło: pcbuildingsimulator

Related posts

Leave a Comment