[PGA 2015] Mionix promuje swoją markę na poznańskich targach

Poznań Game Arena, to doskonała okazja do tego, aby swoje produkty zaprezentować potencjalnym konsumentom, przy okazji promując markę. Z tej właśnie okazji zdaje się korzystać „Mionix” – szwedzki producent, który na rynku zaistniał w 2007 roku.

Przedsiębiorstwo rodem ze Skandynawii dopiero niedawno zadebiutowało na polskim rynku. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że próbuje powalczyć o kieszeń rodzimych konsumentów z liczną w tym segmencie konkurencją. Jednym ze sposobów aby stać się bardziej rozpoznawalną marką, bez wątpienia, są branżowe targi „PGA”. Nadarzająca się okazja jest doskonałym sposobem prezentacji znanego i docenianego w innych zakątkach globu sprzętu.

Mniej zorientowanym graczom wypadałoby nieco przybliżyć ten założony w 2007 roku, przez Petera Nygrena, koncern. Misją szwedzkiego producenta jest nieustanne dążenie do tworzenia peryferiów o jak najlepszej ergonomii oraz jakości, z najwyższą dbałością o wzornictwo i najdrobniejsze detale. Elementem, którym wyróżnia się na tle konkurencji jest „Craftsmanship”, czyli mistrzowski kunszt wykonania, każdego elementu. Dzięki takiej polityce firmy, marka kojarzona jest z absolutnym high-endem wśród akcesoriów gamingowyvh. Wspomnianych słów nie rzucam na wiatr, czego dowodem jest zdobycie przez „Mionix” uznania środowiska profesjonalnych graczy na całym świecie.

Na stanowisku „Mionixa” będziemy mogli się zapoznać z najważniejszymi urządzeniami w ofercie firmy, takimi jak: „gryzonie” z serii „Naos” oraz „Avior” czy klawiatury „Zibal 60” oraz słuchawek „Nash 20”. Nie zabraknie także świeżynki w portfolio Szwedów, a dokładniej myszy „Mionix Castor”.

Jeśli zainteresował was powyższy wpis powinniście skierować swoje kroki do hali 7A i odnaleźć tam stoisko nr 10.

Źródło: Mionix

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór myszek w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...