cAkvkYWLXjhBkH77PQk3

[PGA2014]Gordon pobił Guinnessa!

Udało się! Rekord Guinnessa pobity! Niech żyje szlachetny Hubert „Gordon” Blejch! Dlaczego szlachetny? A no, w tym przedsiewzięciu nie chodziło wyłącznie o sławę i marketing, chodziło głównie o chore dzieci…

cAkvkYWLXjhBkH77PQk3

136 godzin 3 minuty i 30 sekund, taki wynik w zupełności wystarczył do uzyskania rekordowego nieprzerwanego czasu gry i przebicia poprzedniego zwycięskiego czasu osiągniętego przez Australijczyka Okana Kaya, który wynosił 135 godzin 15 minut i 10 sekund.

Na pewno było ciężko, wymagająco i przede wszystkim męcząco, ale czego nie robi się dla chorych maluchów. Podczas próby bicia rekordu Guinnessa, gracze byli zachęcani do dokonywania darowizn na rzecz fundacji RAK-OFF oraz organizacji charytatywnej Child’s Play, które wspierają dziecięce szpitalne oddziały onkologiczne.

Dzięki rozgłosowi towarzyszącemu temu wydarzeniu udało się zebrać aż 2400 euro i cała ta suma zostanie przeznaczona na konsole do gier. Walka z rakiem to trudna i poważna sprawa, szczególnie jeżeli chodzi o dzieci, myślę że zaopatrzenie pokojów dla nich przeznaczonych w sprzęt do multimedialnej rozrywki jest wspaniałym pomysłem, dającym im szansę, choć chwilowego relaksu i uśmiechu.

Jeszcze raz składam gratulacje ode mnie i od całej redakcji dla osób odpowiedzialnych za tę wspaniałą akcję charytatywną.

Źródło:newsweek

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...