Phablet Sony zobaczymy jeszcze w czerwcu!

Wielkimi krokami zbliża się następna konferencja, tym razem Sony pokaże nam na co ich stać. Plotki głoszą, że Japończycy pokażą nam nowego phableta. Nie ma jeszcze żadnej potwierdzonej wiadomości, wciąż jeszcze nie wiemy dokładnie jak będzie się nazywać nowa słuchawka Sony, ale najwięcej źródeł obstawia Xperię L lub Xperię ZU.
RTEmagicC Sony-Xperia-ZU-Togari.jpg
Phablet Sony ma zostać wyposażony w 6,44 calowy ekran  Triluminos, pracujący w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Plotki głoszą, że ekran będzie można obsługiwać przy użyciu najzwyklejszego ołówka. Napędzać ma go taki sam procesor jak w Samsungu Galaxy Note 3 czyli Snapdragon 800 taktowany częstotliwością 2,3 GHz.
RTEmagicC Sony-Xperia-ZU-Togari-phablet-June-25.jpg
Japończycy wyposażą urządzenie jedynie w 8-megapikselowy aparat, a nie w 13 Mpix, jak uważano wcześniej. Słuchawka, tak jak jej mniejsza siostra Xperia Z, będzie mogła się pochwalić certyfikatem IP58, czyli będzie wodoodporna, przynajmniej do głębokości 1 metra i na czas 30 minut.

Nowe urządzenie od Sony zobaczymy zapewne 25 czerwca i wtedy też okaże się co było prawdą, a co zostało wyssane z palca. My niecierpliwie czekamy na ten dzień, bo wtedy wyjdzie który phablet będzie miał szansę zdominować rynek telefonów z wielkimi wyświetlaczami.

Źródło: VR-Zone

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...