Screeneo Slide

Philips prezentuje kolejne wcielenie oryginalnego projektora – oto Screeneo 2.0

Oferta produktowa firmy „Philips” poszerzyła się właśnie o nową, ulepszoną wersję projektora ultrakrótkiego rzutu – „Screeneo HDP 2510”. Zaprezentowany model oferuje jasność na poziomie 2000 ANSI lumenów oraz jest w stanie wyświetlić obraz w jakości Full HD.

Screeneo Slide

Mobilność, łatwość obsługi, zintegrowane głośniki w systemie 2.1 oraz rozbudowane opcje łączności to wszystkie elementy, które zagwarantowały poprzednim urządzeniom z rodziny projektorów „Ultra-Short Trow” sukces. Model „HDP 2510” dysponuje dodatkowo większą jasnością wbudowanej lampy, wyższą rozdzielczością obrazu oraz całkowicie odmienionym designem.

Projektor „Screeneo” wykorzystuje sprawdzoną technologię ultrakrótkiego rzutu, która cechuje się wyświetlaniem ekranu o dużej przekątnej w niewielkiej odległości od ściany. Wystarczy zaledwie 10 cm, aby otrzymać 50-calowy obraz. Ustawiając sprzęt w odległości 42 cm uzyskamy z kolei przekątną o wielkości 120 cali.

Screeneo screen

Urządzenie holenderskiego producenta wyświetla obraz w rozdzielczości Full HD (1920×1080 pikseli) z dynamicznym kontrastem 200 000:1. Na szczególną uwagę zasługuje autorska technologia „FlowMotion”, której zadaniem jest eliminowanie efektu smużenia obrazu podczas szybkich scen akcji lub rozgrywek sportowych. Źródło światła stanowi lampa UHP Image Life o jasności 2 000 lumenów, cechująca się żywotnością na poziomie 10 000 godzin.

„Screeneo HDP 2510” możemy połączyć z licznymi urządzeniami zewnętrznymi. Obudowa sprzętu skrywa w sobie: 3 porty HDMI, złącze VGA, USB, wyjście słuchawkowe, wejście i wyjście audio, wejście AV oraz złącze optyczne S/PDIF. Dzięki wsparciu technologii „Bluetooth” z kodekiem „aptX”, opisywany model umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki w wysokiej jakości.

Screeneo screen 1

Dodatkowo znajdziemy tutaj system głośników 2.1 o łącznej mocy 26 W, który potęguje kinowe doznania podczas oglądania filmów. „Screeneo” jest również w stanie wyświetlić obraz trójwymiarowy i konwerterować materiały 2D do 3D.

Osoby, które planują zakup projektora, muszą poczekać na jego debiut rynkowy, który to ma nastąpić przed końcem drugiego kwartału 2016 roku. Sugerowana cena detaliczna ustalona została na kwotę 1599 Euro (w przeliczeniu trochę ponad 7 000 złotych).

http://www.youtube.com/watch?v=DYjJ6d23C_E

Z pełną specyfikacją techniczną projektora „Screeneo HP 2510” zapoznacie się na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: Philips

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...