Google Photos slide

Bonus dla właścicieli urządzeń z linii Nexus – Google rozdaje nielimitowaną przestrzeń w usłudze Photos

„Google Photos” istnieje na rynku od niemal roku. Usłudze od samego początku wróżono wielki sukces, co tylko potwierdza ponad 13,7 petabajtów materiałów, które udało jej się tym czasie zgromadzić. Tymczasem gigant z Mountain View dla użytkowników urządzeń z linii „Nexus” przygotował nie lada niespodziankę.

Google Photos slide

O „Google Photos” po raz pierwszy usłyszeliśmy podczas majowej konferencji „I/O Google” w 2015 roku. Serwis błyskawicznie zyskał zainteresowanie branżowej prasy, a od chwili debiutu udało mu się zgromadzić przeszło 200 milionów unikalnych użytkowników, którzy zdołali wgrać na serwery ponad 13,7 petrabajtów danych. Całkiem pokaźna liczba, nie uważacie?

Tymczasem dziennikarze serwisu „Android Police” ujawnili, iż „Google” zamierza nagrodzić wszystkich konsumentów, którzy zdecydowali się na zakup promowanych przez amerykańską firmę urządzeń z linii „Nexus”. W kodzie aplikacji „Photos 1.21” znaleźć można informacje, według których mieliby oni otrzymać darmową, nielimitowaną przestrzeń na dane.

Google Photos screen

Redakcja serwisu zwraca od razu uwagę na najważniejszą kwestię. Otóż gigant z Mountain View wkrótce ma umożliwić posiadaczom sprzętu, tej marki przechowywanie na platformie swoich zdjęć i filmów w dowolnej jakości. Obecnie bez żadnego ograniczenia w usłudze przechowywać można zdjęcia do 16 megapikseli oraz materiały filmowe w maksymalnej rozdzielczości Full HD.

Z „Google Zdjęcia” korzystać można za pośrednictwem komputerów, ale także urządzeń przenośnych. Jak już wiadomo usługa na platformie „Android” w niedługim czasie ma zostać zaktualizowana do wersji 1.21. Na obecną chwilę jeszcze nie podano konkretnej daty, kiedy wspomniany prezent zostanie udostępniony użytkownikom sprzętu spod szyldu „Google’a”. Pozostaje tylko mieć nadzieję, iż nastąpi to w niedługim czasie.

Źródło: Androidauthority.com, Play.google.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...