Pierwszy trailer filmu Warcraft

Fani kultowej produkcji World of Warcraft firmy Blizzard doczekali się w końcu pierwszego trailera filmu Warcraft. Adaptacja nawiązuje do pierwszej części gry, a jeśli ktoś nie jest na bieżąco ze światem WoW, spieszę z wyjaśnieniem, że przyjdzie nam oglądać konflikt orków z ludźmi.

Obie te rasy zetknęły się ze sobą po otwarciu Mrocznego Portalu, który otworzył Medivh, Ostatni Strażnik. Hordy orków dostały się do świata Azeroth, by go skolonizować. Ich uniwersum dąży do zagłady, więc skoro pojawiła się niespodziewanie szansa, by zająć nowe tereny, to dlaczego mieliby tego nie wykorzystać?

Zaprezentowany trailer jest krótki, bo trwa zaledwie 2 minuty 13 sekund, ale po tym, co możemy zobaczyć, film zapowiedziany na 10 czerwca 2016 roku (światowa premiera) urzeknie nas piękną grafiką i efektami specjalnymi. Twórcy produkcji zapowiadają, że Warcraft będzie opowiadał o poświęceniu i walce o najbliższych i świat, w którym przyszło im żyć i mieszkać. Tu każdy ma jakiś cel i dąży do jego realizacji.

http://www.youtube.com/watch?v=2Rxoz13Bthc

Film wyreżyseruje Duncan Jones znany z obrazów Moon (2009) i Source Code (2011). Miejmy nadzieję, że zdobywca nagrody BAFTA w 2010 roku sprosta zadaniu i dostaniemy ciekawą produkcję. Jones napisał też scenariusz do filmu razem z Charlesem Leavittem. Jeśli zaś chodzi o obsadę, to zobaczymy Travisa Fimmela, Paulę Patton, Bena Fostera, Dominica Coopera, Tobiego Kebbella, Bena Schnetzera, Roba Kozinsky i Daniela Wu. Za produkcję odpowiadają Charles Roven, Thomas Tull, Jon Jashni, Alex Gartner i Stuart Fenegan. Producentami wykonawczymi są Jillian Share, Brent O’Connor, Michael Morhaime i Paul Sams Serve. Za współprodukcję odpowiedzialni są Rob Pardo, Chris Metzen, Nick Carpenter i Rebecca Steel Roven.

Pozostaje nam czekać na kolejne trailery, które odsłonią rąbka tajemnicy i spowodują, że do kin wybiorą się również osoby niemające wcześniej styczności ze światem World of Warcraft.

 

Więcej informacji: Warcraft

___________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...