rougeone 750x300

Pierwszy zwiastun Star Wars Story: Rogue One

Rogue One” to pierwszy pełnometrażowy film z uniwersum Gwiezdnych Wojen, który nie kontynuuję drogi obranej przez trylogię.

rougeone 750x300

Długo nie musieliśmy czekać, aż pojawi się zwiastun „Rogue One”, czyli filmu, który wywołuje mieszane uczucia u fanów oryginalnych produkcji. Uniwersum Gwiezdnych Wojen jest ogromne i osoby, które miały styczność tylko z pełnometrażowymi filmami mogą poczuć się zagubione. Bo jak to w ogóle możliwe, że pojawi się produkcja bez udziału któregoś ze Skywalkerów?

Decyzja o powstaniu obrazu, który nie jest połączony bezpośrednio z tym, co widzieliśmy na kinowych ekranach mogła wydawać się dziwna. Dostaniemy bowiem coś zupełnie nowego, ale jednocześnie przyozdobionego szatami dobrze już znanymi. Fabuła „Rogue One” nie jest jeszcze w pełni znana i to akurat rewelacyjna wiadomość. Każdy kto śledził doniesienia o „Przebudzeniu Mocy” wie, jak perfekcyjnie została skrojona tam kampania marketingowa. Trailery rozbudzały wyobraźnię, przedstawiały sceny w starym dobrym stylu, a jednocześnie pozostawiały niedosyt. W przypadku „Rogue One” widać będzie tak samo.

http://www.youtube.com/watch?v=Wji-BZ0oCwg

Akcja filmu działa się będzie jeszcze przed wydarzeniami znanymi z części IV, czyli „Nowej nadziei”. Cały czas więc pozostajemy w świecie, który łączy się fabularnie z wydarzeniami oryginalnej trylogii, ale zostaje pokazany z innej strony. Teraz towarzyszyli będziemy grupie Rebeliantów. Ich zadaniem będzie wykradzenie planów Gwiazdy Śmierci, którą jak dobrze wszyscy pamiętamy, spotkał dość smutny koniec. Owszem, wiemy w takim razie, że ich misja zakończy się sukcesem, ale nie wiadomo co spotka ich po drodze.

Trailer zbudowany został wyjątkowo dynamicznie. Sceny spokojne przeplatają się ze scenami akcji, a całość okraszono klimatyczną muzyką (ten zmieniony motyw na końcu!). Czy zobaczymy, którychś z głównych bohaterów trylogii? To będzie jedna z najpilniej strzeżonych wiadomości do czasu premiery, ale spekuluje się, że na ekranie zawita Darth Vader. Premiera zapowiedziana została na 14 grudnia tego roku. Poznaliśmy też tłumaczenie tytułu, które nie wydaje się zbyt… ciekawe. Otóż w kinowych kasach będziemy prosili o bilet na „Łotr Jeden: Gwiezdne Wojny Historie”.

Źródło: YouTube
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...