Piłkarskie Mistrzostwa Świata

Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Rosji i roaming, czyli nowa oferta Plusa

Już 14 czerwca rozpoczną się Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2018, które odbędą się w Rosji. Jak sądzę, wielu z was zamierza odwiedzić naszych wschodnich sąsiadów w celu uczestnictwa w zmaganiach piłkarzy z całego świata, jednak podróż poza granice Unii Europejskiej to konieczność poniesienia wysokich opłat za roaming. Te dzięki nowej ofercie plusa nie muszą straszyć naszych portfeli.

Piłkarskie Mistrzostwa Świata

Umówmy się — zasada RLAH, czyli ujednolicenie kwestii opłat za roaming w państwach członkowskich Unii Europejskiej to zbawienie dla osób często podróżujących po UE. Wygoda i brak wysokich opłat to dobrodziejstwo, do którego bardzo szybko przywykliśmy. Dochodzi nawet do pewnych nadużyć, ale nie tym będziemy się dzisiaj zajmować. Ważniejsza w moim odczuciu jest kwestia roamingu poza granicami Unii. Weźmy taką Rosję.

Piłkarskie Mistrzostwa Świata w Rosji

Jeśli zamierzacie uczestniczyć w tegorocznym Mundialu w Rosji i jesteście dodatkowo klientami sieci Plus GSM mam dla was dobrą wiadomość. Operator przygotował specjalną ofertę, którą można aktywować już dziś i która jest ograniczona czasowo do 31 sierpnia bieżącego roku. Plus udostępni dwie opcje:

  • 1 GB za 60 PLN
  • 2,5 GB za 120 PLN

Nie są to kwoty małe, jednak biorąc pod uwagę to, że unikamy w tej sposób znacznie wyższych opłat, należy uznać ofertę za atrakcyjną. W celu aktywacji pakietu 1 GB należy wysłać SMS pod nr 2601 o treści: AKTR60. Chcąc uruchomić pakiet 2,5 GB, należy wysłać SMS pod nr 2601 o treści: AKTR120.

Źródło: Plus GSM

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...