Beer Bar SodaStream Slide

Piwo, które zrobisz w domu – poznaj Beer Bar

Izraelska firma „SodaStream”, która do tej pory znana była z dostarczania konsumentom urządzeń do domowej produkcji napojów gazowanych zamierza poszerzyć swoją ofertę produktówą i wprowadzić na rynek „Beer Bar” – wynalazek do „warzenia” domowego piwa.

Beer Bar SodaStream Slide

Nieodłącznym atrybutem, który trzyma w ręku prawie każdy kibic piłki nożnej oglądający zmagania swojej ulubionej drużyny w domowym zaciszu, jest zimne piwo. Chmielowy napój ma jednak jedną zasadniczą wadę, kończy się w najmniej odpowiedniej chwili. Mały kłopot, jeśli po zapasy musimy się udać najdalej do lodówki. Dłuższa podróż do osiedlowego sklepu może już stanowić nie lada wyzwanie.

Aktualnie coraz większą popularnością wśród konsumentów zaczynają się cieszyć małe browary, więc duża grupa osób próbuje warzenia piwa na własną rękę. Nie jest to proces łatwy, dlatego izraelska firma „SodaBStream”, która zasłynęła dostarczaniem na rynek urządzeń zamieniających kranówkę w napoje gazowane postanowiła pomóc osobom nieposiadającym nawet elementarnej wiedzy w dziedzinie warzenia tego alkoholu. Takim oto sposobem powstał „Beer Bar” domowy browar, który po dolaniu wody, w zamian oddaje nam piwo.

Ta technologia jest doskonałą podstawą do rozszerzenia naszej działalności. Będziemy się starać rozpocząć współpracę ze znanymi markami piwa, które dostarczą nam koncentraty – powiedział Daniel Birnbaum, prezes „SodaStream”.

Beer Bar SodaStream Screen 1

Jak maszyna działa w praktyce? Wystarczy, że napełnimy urządzenie koncentratem oraz dolejemy wody, aby z kranika po naciśnięciu przycisku polał się schłodzony, jasny napój chmielowy. Jeden litr koncentratu „Blondie” powinien wystarczyć do wyprodukowania trzech litrów 4,5-procentowego piwa, które ponoć nie tylko wygląda, ale i smakuje, jak oryginalny produkt.

Nasza technologia nasycania wody dwutlenkiem węgla i rozwinięta sieć dystrybucji pozwoliła na poszerzenie oferty. Zdecydowaliśmy, że będziemy rozwijać nasz biznes, oferując produkt związany z branżą piwną – dodaje Brinbaum.

Beer Bar Screen

Oczywiście, jak ma to miejsce w przypadku każdej nowości nie brakuje sceptyków, którzy porównują maszynę wytwarzającą piwo z koncentratu do gotowania przy pomocy kuchenki mikrofalowej lub picia kawy rozpuszczalnej. My jesteśmy jednak pewni, że podobnie jak było w przypadku zup z torebki czy ciasta z mikrofali, także „Beer Bar” znajdzie swoich zwolenników.

Urządzenie na początku dostępne będzie wyłącznie poprzez oficjalną stronę internetową producenta, jednak pod koniec 2016 roku ma pojawić się na półkach wybranych sklepów na terenie Niemiec oraz Szwajcarii. Rok później wynalazek firmy „SodaStream” powinien zadebiutować na innych światowych rynkach. Produkt na ten moment zakupić można poprzez niemiecką stronę producenta w kwotach zaczynających się od 2.99 Euro.

Źródło: Eater.com, SodaStream.de

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...