Pixel 3 XL

Pixel 3 XL dostrzeżony przez kierowcę Lyfta: mamy zdjęcia

Smartfon Google Pixel 3 oraz Google Pixel 3 XL zostaną zaprezentowane najprawdopodobniej już 9 października w Nowym Jorku. Mimo odległego czasu premiery od kilku tygodni obserwujemy istny wysyp przecieków w postaci zdjęć urządzenia. Dziś, dzięki nieroztropnemu pasażerowi Lyfta jedno z urządzeń trafiło w ręce kierowcy. Jak łatwo zgadnąć, jegomość szybko zrobił zdjęcia i postanowił się nimi podzielić z jedną z redakcji technologicznych.

Pixel 3 XL

Zastanawiacie się pewnie, jakim cudem wersja przedprodukcyjna smartfona stała się obiektem tak wielu przecieków. Zdjęcia z komunikacji miejskiej, a nawet pełne unboxingu nowego Pixela 3 XL są dziś na porządku dziennym. Odpowiedź jest w zasadzie prosta. Otóż pracownicy firmy pracujący nad urządzeniem testują je także w warunkach innych niż laboratoryjne. Jak inaczej smartfon trafiałby na przypadkowe osoby?

Zostawmy kwestię innych przecieków na boku i skupmy się na tytułowym przypadku. Otóż Google Pixel 3 XL trafił w ręce kierowcy Lyfta zaraz po tym, jak właściciel urządzenia opuścił pojazd. Kierowca nie przywłaszczył sobie sprzętu i oddał go właściwej osobie. Jednak zanim to zrobił, wykonał serię fotek, którą przesłał do redakcji serwisu Android Police.

Samo zdjęcie nie odkrywa przez nami niczego nowego w kwestii konstrukcji urządzenia, ale stanowi za to mocno potwierdzenie wcześniejszych doniesień.

Inne, równie ciekawe smartfony pracujące pod kontrolą systemu iOS oraz Androida możecie zakupić na naszej platformie.

Źródło: Android Police

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...