Powrót do szkoły

Powrót do szkoły: jakie gadżety wspomogą naukę dziecka?

Dziś w wielu szkołach odbędzie się oficjalnie rozpoczęcie roku szkolnego. O standardowej wyprawce w postaci zeszytów, długopisów, przyrządów matematycznych oraz plecakach rodzice pomyśleli już wcześniej. Jednak czy nie warto wyposażyć młodego ucznia w zdobycze techniki, które wspierają sam proces nauczania?

Powrót do szkoły

Prawdą jest, że uczniowie mogą obejść się bez nowinek technicznych. W zasadzie my również możemy obejść się bez samochodów, ale czy to aby na pewno wygodne i efektywne? Rozwój technologi stwarza nam warunki do odkrywania nowości, które czynią nasze życie efektywniejszym i wygodniejszym. Dlaczego więc nie zapewnić naszym pociechom odrobiny radości z nauki?

Technologiczny powrót do szkoły

Powiedzmy sobie jasno. Każdy uczeń, w zależności od wieku i stopnia nauczania potrzebuje nieco innych elektronicznych pomocników. Cześć ze sprzętu jest oczywiście uniwersalna, jednak ja we wpisie, który właśnie czytacie, staram się proponować urządzenia w ścisłej kolejności. Od gadżetów dla najmłodszych zaczynając, na potrzebach uczniach techników kończąc. Bez zbędnego przedłużania. Zapraszam do poradnika “Powrót o szkoły 2018”.

Uczniowie klasy 1–3, a nawet 1–4 nie potrzebują specjalnych gadżetów. Niemniej, dobrze, żeby dzieci już teraz poznawały zalety komputerów oraz tabletów, które w przyszłości będą służyć im nie tylko do zabawy, ale także pracy. Jeśli preferujecie tradycyjne konstrukcje, powinniście rozważyć wybór HP 250 G6, którego cena nie przekracza dziś 2 509 złotych. Ciekawiej, znacznie ciekawej prezentuje się odchudzona wersja hybrydy Microsoftu — Sufrace GO, za którą trzeba zapłacić 2 939 złotych.

Nieco starsze dzieci, które w dalszym ciągu uczęszczają do szkoły podstawowej, powinny zainteresować się smartfonami, które przydadzą się w wielu sytuacjach, nie tylko związanych ze szkołą. Wybór modeli na naszej platformie jest ogromny. Jedną z ciekawszych cenowo propozycji jest Neffos X9. Nie samymi smartfonami uczeń żyje. Młody użytkownik notebooka potrzebuje także myszy, najlepiej wysokiej jakości i ergonomicznej takiej jak OMEN 600 od HP, która jest dostępna w naszym sklepie w cenie 151 złotych.

Młodzież z techników i liceów chętnie podróżuje. Zarówno po mieście, jak i poza nim. Stąd przydatne okazać się mogą powerbank zapewniający dodatkową energię oraz plecak, w którym poza komputerem pozwoli schować gadżety oraz zeszyty.

Moc podobnych oraz innych pomysłów na powrót do szkoły znajdziecie na Vipmultimedia oraz platformie Vipelektrogadzet.

Dodaj komentarz

117 More posts in poradniki category
Recommended for you
Haptic Touch
Haptic Touch vs 3D Touch — jakie są różnice pomiędzy rozwiązaniami?

Haptic Touch, następca wcześniej stosowanego 3D Touch zadebiutował przy okazji premiery iPhone'a XR. Rozwiązanie trafiło...