You are here
PlayStation Plus na sierpień – mocne tytuły w ofercie Gry konsole 

PlayStation Plus na sierpień – mocne tytuły w ofercie

Oferta PlayStation Plus na sierpień została ujawniona przez Sony, a to oznacza, że gracze korzystający z subskrypcji, będą mogli już niedługo zagrać w kolejne tytuły. Tym razem Japończycy postawili na sprawdzone marki, choć może nie tak popularne, jak chcieliby gracze. Jednak produkcje są na tyle interesujące, że warto będzie je sprawdzić, jeżeli jeszcze ktoś w nie nie grał.

PlayStation Plus na sierpień
Fot. PlayStation

Jeszcze przez kilka dni wszyscy ci, którzy maja wykupioną usługę PalyStation Plus, mogą ściągać na swoją konsolę tytuły z lipcowej oferty. Po raz pierwszy w historii Sony zmieniło w niej jedną grę, choć wcześniej oficjalnie zapowiedziano inny tytuł. Oficjalnie więc użytkownicy dostali do wyboru Detroit: Become Human lub Horizon Chase Turbo. Jak to wygląda w tym miesiącu?

PlayStation Plus na sierpień

Oferta PlayStation Plus na sierpień powinna zadowolić fanów wymagającej rozgrywki i to w dwóch zupełnie różnych odsłonach. Od przyszłego tygodnia gracze będą mogli bowiem zagrać w Wipeout: Omega Collection oraz Sniper Elite 4. Poniżej znajdziecie krótkie przypomnienie, czym są oba tytuły:

Wipeout: Omega Collection: Propozycja dla wszystkich fanów kosmicznych wyścigów. Najnowsza odsłona kultowej gry to połączenie trzech odświeżonych tytułów, w tym edycji z konsol PlayStation 3 i PS Vita. Dodatkową gratką dla wszystkich graczy może okazać się także zawartość VR. Na graczy czeka 26 torów, 46 unikatowych pojazdów i możliwość skorzystania z 9 trybów gry. To szansa na spróbowanie swoich sił w ostrych jak brzytwa zakrętach, niespodziewanych obniżeniach i pętlach, które nie raz wywołają zawroty głowy.

Sniper Elite 4: Na wszystkich graczy czeka niespotykana dotąd swoboda w największej i najbardziej zaawansowanej grze snajperskiej osadzonej w realiach II Wojny Światowej. Sniper Elite 4 to taktyczne potyczki z perspektywy trzeciej osoby, różne tryby rozgrywki i epickie strzały z dystansu na gigantycznych mapach, na których trzeba wyzwolić Włochy z rąk faszystów. Tajny agent i strzelec wyborowy Karl Fairburne musi walczyć u boku dzielnych mężczyzn i kobiet z włoskiego ruchu oporu, aby zwalczyć nowe, przerażające niebezpieczeństwo zagrażające planowanej ofensywie alianckiej w Europie.

Tytuły dostępne będą od 6 sierpnia.

Nowe gry oraz konsole znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Sony Informacja prasowa

Related posts

Leave a Comment