You are here
Zwiastun The Surge 2 pokazuje krwawą rozgrywkę Gry konsole 

Zwiastun The Surge 2 pokazuje krwawą rozgrywkę

Wielkimi krokami zbliża się kolejna odsłona jednej z ciekawszych produkcji, gdzie krew leje się strumieniami. Zwiastun The Surge 2 nie pozostawia złudzeń. Gracze będą mogli naprawdę wyżyć się podczas rozgrywki, a jednocześnie wykazać się swoimi umiejętnościami. Co takiego przygotowano w drugiej odsłonie serii i czy warto na nią czekać?

Zwiastun The Surge 2
Fot. Deck13 / YouTube

Niemieckie studio Deck13 wypuściło na rynek pierwszą część gry jeszcze w 2017 roku, a zważywszy na to, że nie jest ogromna korporacja, można być pełnym podziwu, że kolejna cześć z serii wyjdzie tak wcześnie. Tym razem twórcy zostali sami i nie współpracują już z CI Games, więc może to też pozwoliło im rozwinąć skrzydła, bo zaprezentowany właśnie trailer drugiej części sprawia, że wprost nie możemy się już doczekać tego, kiedy ujrzy ona w końcu światło dzienne.

Zwiastun The Surge 2

Trudno oprzeć się wrażeniu, że Deck13 mocno inspirowało się dziełami ze studia From Software, a konkretniej ich serią Dark Souls. Widać to było w pierwszej części produkcji, a i zwiastun The Surge 2 nie pozostawia złudzeń, że w tej kwestii niewiele się zmieniło. Nie ma jednak tutaj za bardzo co liczyć na przesadnie rozwiniętą warstwę fabularną, bo główna osią rozgrywki ma być walka oraz sam rozwój postaci, którą gracze będą sterować. Oczywiście druga część produkcji rozwinie to, co w pierwszej podobało się graczom najbardziej.

Widać, że sama rozgrywka będzie bardzo… krwawa. Latające w powietrzu części ciała czy fragmenty opancerzenia to standard, do którego co wrażliwsi gracze będą musieli się przyzwyczaić. Równie istotnym elementem samej gry będzie oczywiście zbieranie wspomnianego ekwipunku z zabitych przez nas wrogów. Zwiastun The Surge 2 prezentuje także i to, więc podczas samej rozgrywki trzeba będzie odpowiednio adaptować się do ruchów wrogów, czyli coś, co gracze mogą znać właśnie z serii Dark Souls od Frome Software. Premiera tytułu przewidziana jest na 24 września tego roku i ukaże się on na platformach PC, Xbox oraz PlayStation.

Gry, konsole oraz PC-ty, znajdziecie w naszym sklepie internetowym wchodząc pod ten adres.

Źródło: Deck13 / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment