Playstation VR

Gogle rozszerzonej rzeczywistości stają się ostatnio coraz bardziej popularnym gadżetem. Nic więc dziwnego, że sięgnęło po nie Sony, zapowiadając na Playstation Experience 2015 parę gier wykorzystujących to urządzenie.

Wśród gier na Playstation VR są takie tytuły, jak: World War Toons, Ace Combat 7, 100ft Robot Golf, Rez Infinite, Eagle Flight, Rigs, EVE: Valkyrie, Golem, Headmaster, Rush of Blood, Psychonauts in the Rhombus of Ruin, Robinson the Journey, The London Heist, Wayward Sky, Battlezone, Superhypercube, The Modern Zombie Taxi CO.

http://www.youtube.com/watch?v=peT_qtnatsc

Najciekawiej ze wszystkich wymienionych gier wygląda Golem, stworzony przez niezależne studio Highwire Games. Gra została przyjęta bardzo ciepło przez graczy na Playstation Experience 2015, zaś jej twórcy nazwali ją kamieniem milowym swojego studia. Trailer przypomina bardziej film animowany niż grę. Łączy w sobie dwa światy – uniwersum widziane oczami małej dziewczynki oraz to, co ma przed oczami tytułowy golem. Jak zapowiadają twórcy, produkt ma nas przenieść do innego świata, gdzie pośród ruin będziemy poszukiwać artefaktów i skarbów. Wspomniana dziewczynka w pewien sposób kontroluje kamiennego stwora, który przemierza opuszczone miasto.

http://www.youtube.com/watch?v=lAC8_DHvb78

Kolejną wartą wymienienia grą jest Ace Combat 7, czyli symulator lotu połączony z elementami zręcznościowymi od Namco Bandai. Tytuł ten ma się ukazać jedynie na PS4. Nowa odsłona gry ma powrócić do tradycji serii, co oznacza, że miejsce, gdzie będzie przebiegała akcja, stanowi alternatywna wersja Ziemi. Produkcję oparto o silnik Unreal Engine 4. Po prezentowanej zapowiedzi można się spodziewać gry pięknej graficznie, ale na ocenę przyjdzie nam poczekać do 2016 roku, kiedy zapowiedziano jej wydanie.

http://www.youtube.com/watch?v=aIqAS4avNsE

Czy Playstation VR sprawdzi się wśród graczy? Na razie zdania osób, które miały możliwość uczestniczenia w panelu VR na Playstation Experience 2015, są podzielone.  

 

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

 

Dodaj komentarz

329 More posts in konsole category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...