facebook

Facebook umożliwi komentowanie bez dostępu do internetu

Facebook jest portalem społecznościowym, który w ostatnim okresie bardzo prężnie się rozwija. Większość nowych rozwiązań jest na razie wdrażanych i nie każdy ma do nich dostęp, co nie zmienia faktu, że jest ich naprawdę sporo. Dla osób sprawujących władzę nad serwisem to wciąż za mało i teraz na FB będziemy mogli komentować również nie mając dostępu do sieci.

facebook

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Facebook ułatwi rozstania i po zamianie statusu związku, za pomocą kilku kliknięć pozbędziemy się swojej byłej już drugiej połówki ze wspomnień na profilu. Następnie portal poinformował, że udostępni możliwość streamowania plików video na żywo, a zarazem ich komentowania. Gdyby tego było Wam mało, to zostanie dodana funkcja kolarzu, która sklei kilka naszych zdjęć w animowaną prezentację. Naprawdę dzieje się sporo na FB. Teraz dowiadujemy się, że będziemy mogli komentować posty, nawet kiedy nie będziemy mieli dostępu do sieci. Po ponownym uzyskaniu połączenia z internetem nasz wpis zostanie opublikowany. Dodatkowo zmieni się proces pobierania danych z serwera. Teraz aplikacja sama raz na jakiś czas pobierze nowe informacje pojawiające się na naszym koncie. Dla mniej zainteresowanych takimi udogodnieniami przypominam, że możliwość publikowania oraz lajkowania w trybie offline jest dostępna od jakiegoś czasu.

Czy tego typu zmiany są przydatne i wnoszą coś nowego? Wydaje mi się, że jest to bardziej udogodnienie. Bowiem zdarza się czasem, że przemieszczamy się i w niektórych miejscach gubimy zasięg. Wtedy komentowanie, czy lajkowanie offline ma sens. Facebook nie podaje jednak daty, kiedy te rozwiązania zostaną wprowadzone, ale wszyscy mają się ich doczekać. Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany tego typu udogodnieniami, musisz uzbroić się w cierpliwość. 

źródło: gsmarena

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...