Poczuj się jak VIP – wejdź na Intel Extreme Masters bez kolejki…

Już w marcu kolejny finał Intel Extreme Masters. Organizatorzy, aby rozładować katowicki Spodek zdecydowali się na wprowadzenie opłat za wstęp…

W dniach 14 – 16 marca do Katowic zawita finał ósmego sezonu Intel Extreme Masters. Turniej cieszy się coraz większą popularnością, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że w minionym roku, aby wejść na imprezę, trzeba było swoje odstać. Organizatorzy, aby uniknąć podobnej sytuacji, w tym roku zdecydowali się wprowadzić tzw. „Early Entrance”. Po nabyciu takiego specjalnego biletu, każdy uczestnik zdobędzie gwarancję obecności na imprezie oraz będzie uprawniony do wejścia na obiekt wcześniej specjalnie do tego wydzieloną bramką.

http://www.youtube.com/watch?v=Bt9nMYrooEA

Sprzedaż pierwszej tury wejściówek już ruszyła i w bilet wcześniejszego wejścia możecie się zaopatrzyć na stronie internetowej www.ticketpro.pl lub w jednym z 450 punktów sprzedaży, których listę znajdziecie pod tym linkiem . Jeśli ktoś nie zdążył z zakupem, nie ma się co martwić, ponieważ kolejna porcja wejściówek z puli 3 tysięcy sztuk, trafi do sprzedaży już w styczniu i w lutym.

 Źródło: www.esl.eu

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...