Podczas MWC2015 HTC pokaże swojego nowego flagowca – M9

Już 1 marca, czyli w przeddzień rozpoczęcia targów Mobile World Congress w Barcelonie, odbędzie się konferencja HTC, na której producent zaprezentuje swoje nowości. Jak nie trudno zgadnąć gwiazdą wieczoru będzie następca ONE M8.

htcmwc

MWC od lat przyciąga entuzjastów technologii mobilnej. Podczas kilkudniowych targów geekowie z całego świata mają okazję uczestniczyć między innymi w premierach nowych urządzeń. Nie inaczej będzie w przypadku tegorocznego wydarzenia, czego dowodem są zaproszenia rozsyłane przez tajwańskiego producenta.

Otóż HTC zaprasza na specjalną konferencję, choć nie zdradza na razie, co będzie motywem przewodnim eventu. Mimo aury tajemniczości, media internetowe zgodne są w tym, że głównym punktem spotkania będzie premiera najnowszego flagowca HTC, modelu M9.

Swoją drogą o wspomnianym smartfonie wiadomo już całkiem sporo. Jeśli wierzyć sieciowym doniesieniom, M9 będzie wyposażony w ośmiordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon 810, 3 GB pamięci operacyjnej, 20 Mpix aparat główny oraz 5-calowy ekran FullHD lub QHD.

Na tym kończą się informacje dotyczące topowego modelu HTC. Czy pozostała część specyfikacji, jak i wygląd samego urządzenia, pozostaną tajemnicą do czasu oficjalnej premiery? Śmiem w to wątpić, dlatego z niecierpliwością wyczekuje kolejnych przecieków, którymi nie omieszkam się z wami podzielić.

Źródło: Bloomberg, PhoneArena.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...