Win10 2

„Smartfonowy” Windows 10 na zdjęciach!

Już za dwa dni odbędzie się konferencja Microsoftu, na której ten zamierza pokazać kolejne nowości związane z nadchodzącym systemem Windows 10. Według zaufanych źródeł właśnie 21 stycznia gigant z Redmond upubliczni wersję poglądową nowych mobilnych kafelków. Tymczasem, aby uspokoić niecierpliwych mamy kilka zdjęć przedstawiających tenże OS.

Win10 2

Podczas wrześniowego eventu Microsoft pokazał starannie wyselekcjonowanej garstce dziennikarzy Windows 10 w wersji Developer Preview. Już wtedy wiadomo było, że nowy system zagości na wszystkich sprzętach – od urządzeń wearable, poprzez smartfony, tablety, na desktopach kończąc.  Niestety, ostateczny kształt Windows (Phone) 10 na urządzeniach innych niż komputery w dalszym ciągu okryty był tajemnicą.

87c7a04cgw1eobr1o5t4ij20fg0kp0ya

Taki stan rzeczy utrzymywałbym się pewnie do najbliższej środy (21 stycznia), lecz dzięki nieoficjalnym doniesieniom już dziś możemy podziewać fragmenty nowego interfejsu. Ciężko na tę chwilę ocenić czy powyższe grafiki faktycznie przedstawiają Windows 10 w edycji „smartfonowej”. Na szczęście już za dwa dni, podczas konferencji amerykańskiego koncernu przyjdzie czas weryfikacji dotychczasowych przecieków.

Źródło

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...