Pog(R)adajmy – spotkanie dla graczy.

Już w najbliższy czwartek w warszawskim pubie Level Up, odbędzie się impreza, którą powinni się zainteresować miłośnicy rozrywki w cyfrowym wydaniu. Jakie atrakcje zostały przygotowane dla uczestników?

LevelUP750x300

Idea wydarzenia jest oczywista, organizatorzy mają w planach zebranie większej liczby graczy, celem wspólnej zabawy.  Kiedyś, nie potrzeba było do tego specjalnych spotkań, młodzi ludzie odwiedzali się wzajemnie aby wspólnie zakosztować cyfrowej rozrywki w postaci grania na konsoli lub PC. Jednak wszystko się zmienia i tak dzisiejszy człowiek cierpi na chroniczny brak czasu wolnego, stąd zorganizowanie wspólnego wieczoru przy piwie i grach stanowi nie lada wyzwanie.

W pubie będzie można zakosztować nowych tytułów na konsolach takich jak : Xbox 360, Wii, Dreamcast, Nintendo 64 oraz Sega Mega Drive. Dla upamiętnienia popularnych kiedyś salonów gier, w Level Up ustawiono automaty arcade, na których gra będzie darmowa.

Główną atrakcją wieczoru będzie interGRANIE: Uczestnicy dobierają się w pary(poprzez losowanie), aby wspólnie zagrać na jednym z przygotowanych do tego celua stanowisk. Trzeba przyznać, że jest to dość ciekawa metoda na integracje. Nie zabrakło też nagród-niespodzianek, które zostaną wylosowany z pośród uczestników interGRANIA.

Ponadto, na imprezie powinni pojawić się przedstawiciele firm z branży gier takich jak: Techland, CD Project RED, CI Games i GameFaction, co także może skłonić zapracowane osoby do odwiedzenia pubu, którego adres znajdziecie na dole strony.

Dla tych, którym sprawy osobiste, bądź zawodowe nie pozwolą na uczestnictwo w Pog(r)adajmy, serwis Vipmultimedia.p przygotuje relacje.

Adres: ul. Moliera 4/6, 00-076 Warszawa.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...