Pog(R)adajmy styczeń 2014! – Spotkanie dla Graczy trzech miast.

„Nareszcie!”, mógłbym rzec – prośby i oczekiwania Graczy dotyczące zorganizowania Pog(R)adajmy w innym regionie Polski (poza Warszawą) zostały spełnione! W styczniu po raz pierwszy Gracze oraz pracownicy z branży gier mają możliwość wspólnego, luźnego spotkania się przy piwie (czy innym napoju) również w Katowicach i Krakowie! 

Od razu wspomnę, że katowickie i warszawskie Pog(R)adajmy odbędzie się dzięki nowym osobom, które zgłosiły swoją chęć organizacji naszych spotkań w tych właśnie miastach. Pog(R)adajmy w Katowicach odbędzie się dzięki Natalii Dolżyckiej, autorki bloga „Jestem geekiem”, natomiast w Warszawie organizacją naszych spotkań zajmą się chłopaki z Brona Cultura.

Co więcej, jak być może już niektórzy z Was wiedzą, przeprowadziłem się do Krakowa, a z tym wiąże się to, że osobiście zająłem się organizacją naszych spotkań w tym właśnie mieście. Miło jest mi poinformować, że udało się dopiąć wszelkie szczegóły i w styczniu 2014 roku, Pog(R)adajmy, po raz pierwszy w historii, odbędzie się w trzech miastach Polski, na dodatek o tej samej porze… 

Wszystkie trzy Pog(R)adajmy odbędą się 8 stycznia, czyli tradycyjnie…

W drugą środę miesiąca. Katowickie Pog(R)adajmy zostanie zorganizowane w Cybermachinie o godz. 18:00 przez wcześniej wspomnianą autorkę bloga „Jestem geekiem”. W Warszawie spotkamy się tradycyjnie w klubie Level Up, zmianie ulegnie jedynie godzina spotkania, które rozpocznie się o 19:00, a organizatorem spotkania będzie portal Brona Cultura. Z kolei w Krakowie będziemy mieli przyjemność odwiedzenia nowego lokalu dla Graczy – Hex, jeszcze na kilka dni przed jego oficjalnym otwarciem! 🙂 Z tego powodu będzie to wydarzenie zamknięte, zarezerwowane wyłącznie dla potrzeb Pog(R)adajmy, które wystartuje również o 19:00!

Plan spotkania nie ulegnie zmianie

Tradycyjnie rozpoczniemy od dyskusji o grach przy piwie, odbędzie się „inteGRANIE” oraz zapoznamy się z ogłoszeniami paGRAfialnymi. W Katowicach natomiast uczestnicy spotkania będą mieli możliwość wysłuchania prelekcji wygłoszonej przez Pawła Matyjewicza, pracownika firmy Bloober Team! Jest również planowane połączenie się na moment  przez Skype wszystkich organizatorów Pog(R)adajmy abyśmy mogli sobie pomachać do kamerek i się nawzajem popozdrawiać. 😉  Zakładam, że dzięki temu będziemy mieli dodatkowy fun 🙂

Wszystkich Graczy chcących wziąć udział w którymkolwiek Pog(R)adajmy prosimy o złożenie swojej deklaracji przybycia na odpowiednim wydarzeniu. Wstęp oczywiście za: 0 zł! Preferowany strój: koszulki dla Graczy! Zatem, do Pog(R)adania!

Nasze spotkania odwiedzali pracownicy firm: CD Projekt RED, Techland, People Can Fly, CI Games, Sony Computer Entertainment Polska, QLOC, Testronic Labs, Flying Wild Hog, World-LooM, CreativeForge Games, Chicken in the Corn, Magazyn Gamer, The Armory, Madgames, Stargame, PaDtv, GameFaction, HC Gamer, PS4life, Muzeum Gier Wideo w Polsce, Gamedium, Level 152, GRAMY!, Polskie gry komputerowe, Grające kobiety, Sexy Cosplay, Mortal Kombat Poland, Nephilim Cosplay, Gamedec – badanie i projektowanie gier, Vipmultimedia.pl, Brona Cultura, All In, klan OFPS, BEST Gamers Tournament, Brunecia, GMIX.pl, BACKDASH, gameplay.pl, Level Up, Graczem od dziecka oraz freelancerzy.

Pog(R)adajmy dotychczas sponsorowali: Licomp Empik Multimedia, PaD.tv, GameFaction, Ultima.pl, Brona Cultura, CD Projekt RED, Techland, Level 152, Vipmultimedia.pl, Magazyn Gamer, klan OFPS, Chicken in the Corn, Zjazd Twórców Gier, czytelnicy (Paulinshen i Tholkael), Muzeum Gier Wideo w Polsce, gamingstore.pl, Level Up, Graczem od dziecka.

Film o wydarzeniu

Hej, mam dla Was jeszcze jedną interesującą informację. Otóż… powstaje dokument o Pog(R)adajmy (!) realizowany przez studentkę Uniwersytetu Jagiellońskiego w ramach warsztatów filmowych. Wiąże się z tym jeszcze pewna rzecz – osoby, które wybiorą się na styczniową edycję naszego spotkania w Krakowie będą miały okazję pojawić się w tym dokumencie. Są przewidywane wywiady z uczestnikami A sam rezultat będziecie mogli zobaczyć już w połowie lutego. Zatem, do Pog(R)a[filmo]dania! 

Niektórzy (z Krakowa) mogą od dziś stać się znani, lecz na  pewno każdy mieszkaniec trzech miast (Warszawa, Katowice, Kraków) będzie się dobrze bawił!

 

Wydarzenie: Pog(R)adajmy: styczeń 2014! – Spotkanie dla Graczy w Warszawie

Data: 08.01.2014 godz. 19:00-22:00

Miejscowość: Warszawa (Level Up, ul. Moliera 4/6)

Dodatkowe informacje: Pog(R)adajmy: styczeń 2014! – Spotkanie dla Graczy w Warszawie

 

Wydarzenie: Pog(R)adajmy: styczeń 2014! – Spotkanie dla Graczy w Katowicach

Data: 08.01.2014 godz. 18:00-21:00

Miejscowość: Katowice (Cybermachina, ul. Damrota 6)

Dodatkowe informacje: Pog(R)adajmy: styczeń 2014! – Spotkanie dla Graczy w Katowicach 

 

 Wydarzenie: Pog(R)adajmy: styczeń 2014! – Spotkanie dla Graczy w Krakowie

 

Data: 08.01.2014 godz. 18:00-21:00

Miejscowość: Kraków (Hex, ul. Dwernickiego 5)

Dodatkowe informacjePog(R)adajmy: styczeń 2014! – Spotkanie dla Graczy w Krakowie

Utworzona grupa na dla wszystkich uczestników Pog(R)adajmy:

https://www.facebook.com/groups/pogradajmy

Utworzona grupa na Steam dla wszystkich uczestników Pog(R)adajmy:

http://steamcommunity.com/groups/pogradajmy

Pog(R)adajmy odbywa się cyklicznie w każdą drugą środę miesiąca w Warszawie, Krakowie i Katowicach. Nie ukrywam, że ten termin jest dyktowany dwoma czynnikami. Regularnie co miesiąc nie jesteśmy w stanie wynająć lokalu za darmo w soboty, po drugie spotkania te są ukierunkowane na Graczy i pracowników z branży gier mieszkających w pobliżu miejsca organizacji któregokolwiek ze spotkań. Dlatego jeżeli chciałbyś zorganizować Pog(R)adajmy w swoim mieście (Poznań, Bydgoszcz, Nowy Sącz, Wągrowiec, Dębki… Leeds, Londyn itd.) daj mi znać na e-mail: schemat@wp.eu a pomogę w realizacji Twojego pomysłu. Pamiętajcie, jeżeli czegoś bardzo chcemy i nie ma specjalnych sztucznych ku temu przeszkód, to wszystko jesteśmy w stanie zrobić. Ja na pewno, choć jedynie na odległość, mogę służyć pomocą.

Istnieje możliwość zakupu limitowanej serii koszulek we dwóch wzorach (Pong i Space Invaders) wyprodukowanych przez firmę The Armory specjalnie na potrzeby naszego spotkania. Cena koszulki wynosi 35 zł. Wszelkie pytania w tym informacje o pozostałych rozmiarach proszę kierować bezpośrednio na mój e-mail: schemat@wp.eu. Pozostało ostatnich 8 sztuk koszulek.

Link do odzieży dla graczy

Nasze dotychczasowe spotkania:

Link do wszystkich relacji z Pog(R)adajmy

Michał „Schemat” Wierzbicki

Źródło: Blog graczem-od-dziecka

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...