Pokemon Art Academy – namaluj je wszystkie!

W najbliższy piątek (4.07) na rynku zadebiutuje nowa gra w uniwersum Pokemonów. Tym razem nie jest to, jednak standardowa produkcja, gdzie naszym zadaniem jest zebranie i wytrenowanie wszystkich możliwych do złapania stworków i walka o tytuł najlepszego trenera.

Produkcja studia Headstrong Games, pozwoli wcielić się nam w postać niedoświadczonego rysownika, który dzięki wskazówkom profesora Andy’ego, nabiera umiejętności niezbędnych do tworzenia prawdziwych dzieł sztuki… Gracz zamiast Pokedex’a oraz Poke ball’i, do dyspozycji otrzyma wszystkie narzędzia potrzebne artyście do pracy i tak przy pomocy różnego rodzaju: pędzli, ołówków, czy pasteli, będzie musiał uwiecznić na karcie pamięci swojej przenośnej konsolki od Nintendo (2DS, 3DS), 100 najbardziej znanych Pokemonów w serii.

Uczniowie akademii, dzięki 40 lekcjom, które oferuje aplikacja, z niedoświadczonego rysownika przeistoczą się w prawdziwego mistrza pędzla. Swoje artystyczne postępy udostępnimy innym osobom przez Internet, możemy je również wydrukować, powiesić na ścianie (fame lub shame) i zrobić sobie osobisty wernisaż.

http://www.youtube.com/watch?v=I1s7YrF68m4

Pokemon Art Academy ukaże się, w najbliższy piątek na konsolach 2DS oraz 3DS. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Egzemplarze przedpremierowe możecie już zamawiać w naszym e-Sklepie.

Źrółdło: Nintendo.pl

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...