Sniper Elite 3: Afrika – po premierze…

W miniony piątek na rynku zadebiutowała długo wyczekiwana produkcja studia RebellionSniper Elite 3: Afrika. Jak wyglądały wydarzenia towarzyszące premierze gry oraz czy tytuł spełnił pokładane w nim nadzieje dowiecie się w rozwinięciu newsa.

Początek minionego weekendu okazał się niezwykle udany dla wszystkich, którzy odliczali dni do premiery trzeciej odsłony Sniper Elite. Cierpliwość została nagrodzona z nawiązką, bo wydarzeniu towarzyszyły dwa eventy…

Otóż 27 czerwca w warszawskim Empik Junior, przy ul. Marszałkowskiej 116/122 oraz wrocławskim Centrum Kultury „Zamek” mieszczącym się przy pl. Świętojańskim 1 odbyły się dwa pokazy premierowe gry. Na uczestników czekało sporo atrakcji m.in. goście specjalni, czy oddziały Afrika Korps. Galeria zdjęć dostępna jest pod tym adresem.

Sniper Elite 3: Afrika oczami recenzentów

Portale branżowe oceniły tytuł średnio na 70%. Wśród zarzutów wymienić można słabą sztuczna inteligencję oraz pewne mankamenty związane ze sterowaniem.

Pierwsze oceny tytułu prezentują się następująco:

  • IGN – 8.2/10,
  • Eurogamer – 7/10,
  • Videogamer – 6/10,
  • Metacritic – 7,8/10,
  • Insidegames – 7,8/10.

Czy oceny są zadowalające? Z jednej strony tak, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że aktualnie „króluje” sezon ogórkowy, wiec konkurencji za dużej nie ma…

Podsumowanie

Gra ukazała się Xbox One oraz PS4 (w polskiej wersji kinowej) w sugerowanej cenie 249.90 zł, na Xbox 360 i PS3 w cenie 189,90 zł oraz na PC w cenie 119,90 złotych. Limitowana Edycja Premium dostępna jest na platformę PC w cenie 149,90 zł. Z naszymi wrażeniami na pokazie przedpremierowym zapoznacie się tutaj, natomiast opinie graczy dostępne są pod tym adresem.

http://www.youtube.com/watch?v=2ZOZYkCAPLA

Grę zakupić można w naszym e-Sklepie.

Źródło: Techalnd

One Comment

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...