Poker Night 2 objawi się światu, już w tym miesiącu.

Telltale Games ujawnia, że nadchodzący sequel Poker Night at the Inventory zmierza na Xbox 360, PS3 i PC. W kontynuacji pojawją się bohaterowie z takich produkcji jak: Borderlands, Venture Bros., Sam & Max czy Army of Darkness.

Telltale Games zapowiedziało na koniec kwietnia Poker Night 2, grę karcianą dostępną do ściągnięcia przez usługi Xbox Live, PlayStation Network i Steam oraz na komputery PC i Mac. Studio, w planach ma też wersje na inne platformy (prawdopodobnie mobilne).

Poker Night 2, to kontynuacja gry z 2010 roku. Gracze zasiadają przy jednym stole z bohaterami gier, filmów czy produkcji telewizyjnych. Przeciwnicy z jakimi dane nam będzie się zmierzyć to m.in. Ash z trylogii Evil Dead czy Claptrap z serii Borderlands. Krupierem zostanie GLaDOS, sztuczna inteligencja z tworu Valve pt. Portal. Sama rozgrywka opiera się na typowych zasadach pokera, w odmianach Texas Hold’Em i Omaha dodatkowo okraszona będzie zabawnymi komentarzami postaci.

poker night 2 header

W tytule gracze mogą wygrać tzw. Bounty Unlocks, co umożliwi im odblokowanie nowych skórek i akcesoriów w grach Team Fortress 2 i Borderlands 2, przedmiotów dla avatarów na XBox Live i zestawów tematycznych dla PlayStation Network.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...