Polski smartwatch już w drodze!

Dużo się ostatnio dzieje w świecie gadżetów mobilnych. Doszło do tego, że już niedługo smartfony będziemy nosić na nadgarstkach i na nosie. W takim przypadku na rynku królują takie firmy jak: Google, Samsung czy Apple. Polscy inżynierowie postanowili nie pozostawać w tyle…
893676 575260805852209 854116722 o
i stworzyli własny smartwatch. Dowiedzielismy się dzisiaj, że firma Rearden Technology pracuje od jakiegoś czasu nad własnym smartwatchem, którego nazwano Boddie. Funduszy na rozwój technologii oraz uruchomienie produkcji zegarka będą zbierać na portalach Kiskstarter lub Indigogo.

Boddie bezprzewodowo połączy się z naszym telefonem, by nie musieć co chwilę sięgać po słuchawkę. Będzie wyposażony w ekran, na którym sprawdzanie powiadomień z serwisów społecznościowych, meili, SMS-ów lub nieodebranych połączeń  będzie dziecinnie łatwe i wygodne. Opcje odrzucania połączeń lub regulacja głośności muzyki sprawi, że wyciąganie naszego smartfonu z kieszeni nie zawsze będzie potrzebne.

Paweł Tomczyk, CEO Rearden Technology mówi: Dzięki Boddie użytkownik smartofna może w lepszy sposób wykorzystać jego funkcje, ale także „odciąć się” od mobilnego świata, mając nadal wszystko pod kontrolą. Boddie realizuje trzy funkcje: zdrowia, rozrywki oraz ochrony. Dzięki naszemu produktowi nabywca ma możliwość słuchania swojej ulubionej muzyki, uprawiania sportu, a także decydowania o byciu online czy też offline.
boddie 2
Dodatkową opcją będzie zdalne wyzwalanie spustu migawki, co pozwoli na idealne zdjęcia bez użycia samowyzwalacza. To co na pewno ucieszy fanów sportu to rozwinięta opcja treningu, która pozwoli zapisać nasze wyniki w zakresie przebiegniętych metrów czy tez spalonych kalorii. Produkt ma być kompatybilny z systemem Android.

Bardzo nas cieszy fakt, że Polacy też chcą mieć udziały w tym wyścigu na najlepsze mobilne gadżety świata. A jeszcze bardziej cieszy nas to, że mamy naprawdę dużą szansę zaistnieć na tym polu. Tym właśnie udowadniamy, że bycie w pierwszej piątce najbardziej przedsiębiorczych narodów w Europie nam się należy i tak trzymać. Mamy nadzieję, że internauci wesprą produkcję, a planowana na druga połowę 2013 roku premiera rynkowa się ani trochę nie opóźni.

źródło: http://rearden-technology.com

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...