Ultra-cienka nagrywarka od Asusa.

Asus wprowadza na rynek zewnętrzną nagrywarkę DVD, czerpiącą inspirację z designu ZEN. Odznacza się bardzo smukła sylwetką i fakturą zbudowaną z kręgów.

Nową propozycją cenionego w naszym kraju producenta płyt głównych, czy notebooków jest zewnętrzna nagrywarka DVD. Producent, dzięki zaawansowanej technologii uzyskał ultra-płaską obudowę o wymiarach 13mm. Urządzenie zakupić można w trzech wersjach kolorystycznych: Mellow Metallci, Dusty Rose oraz Bright Berry.


Dzięki nietuzinkowemu wyglądowi ASUS SDRW-08U5S-U zaskarbi sobie wielu fanów ceniących niepowtarzalny styl i potrzebujących wygodnego i mobilnego narzędzia do nagrywania płyt. Do obudowy dołączono zintegrowaną, chowaną podstawkę w skutek czego sprzęt można ustawić w zależności od preferencji odbiorcy w pozycji pionowej lub poziomej. Sposób ten pozwoli na elastyczność w doborze miejsca ustawienia nagrywarki i eliminuje potrzebę noszenia ze sobą dodatkowych akcesoriów.

Gadżet Asusa komunikuje się z komputerem za pomocą złącza USB 2.0 i został wyposażony w rozwiązanie Disc Encryption II. Dzięki temu użytkownik ma możliwość szyfrowania nagrywanych danych i nazw plików oraz zabezpieczani ich hasłem.

Dane szczegółowe:

  • odczyt: DVD±R(SL/DL), DVD±RW, DVD-ROM(SL/DL), DVD-RAM, DVD Video, CD-R, CD-RW, CD- ROM, Audio CD, VCD, CD-I, CD-Extra, Photo CD, CD-text, CD-ROM/XA, CD wielosesyjne
  • zapis: DVD±R(SL/DL), DVD±RW, DVD-RAM, CD-R, CD-RW
  • dołączone oprogramowanie: CyberLink Power2Go 8, E-Green
  • kompatybilne systemy operacyjne: Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Mac OS X 10.6 (lub nowszy)
  • interfejs: USB 2.0
  • wymiary: 140 x 135,5 x 12,9 mm

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...