Polskie studio Flying Wild Hog zapowie na targach E3 kontynuację Shadow Warriora?

Remake „Shadow Warriora”, strzelaniny FPP z 1997 spotkał się z ciepłym prasy, czego dowodem jest na przykład ocena gry przez serwis „Metacritic”, który przyznał polskiej produkcji 73/100 metapunktów. Nic więc dziwnego, że studio „Flying Wild Hog” poważnie myśli nad jej kontynuacją.


Przed kilkoma dniami na twitterowym koncie polskiego zespołu „Flying Wild Hog” pojawił się wpis o następującej treści: „Kto chce więcej Wanga?” (Lo Wang był głównym bohaterem wydanego w 2013 roku „Shadow Warriora”). Nowy wpis wzbudza jeszcze więcej emocji, gdyż twórcy zdradzają w nim, że szanse na pojawienie się kontynuacji tytułu w ciągu najbliższych dwóch lat są „ekstremalnie wysokie”.

Niesamowite przyjęcie Shadow Warriora zarówno przez wieloletnich fanów, jak i graczy nowych dla serii, było dla nas przytłaczające […] Shadow Warrior 2 rozwinie i poprawi każdy element, który uczynił z oryginału tak wyjątkową pozycję. Utrzyma też balans pomiędzy klasyczną FPS-ową akcją a współczesnym projektem – powiedział Michał Szustak, dyrektor polskiego studia „Flying Wild Hog”.

Na ten moment wiemy, iż gra pojawi się na: PC, Xbox One oraz PlayStation 4, a na rynku zadebiutuje w przyszłym roku. Głównym bohaterem ponownie zostanie Lo Wong, a my otrzymamy do dyspozycji całkiem pokaźny arsenał pistoletów, mieczy oraz magii. W grze znajdziemy także 4-osobowy tryb kooperacji oraz generowane proceduralnie poziomy. Aktualizacji doczekała się strona internetowa „Shadow Warriora”. Gdy ją „odpalimy” naszym oczom, ukaże się wielka, stylizowana na smoka cyfra 2 oraz czarno-biały filmik.

http://www.youtube.com/watch?v=1-PfKun0R70

Więcej szczegółów dotyczących produkcji otrzymamy zapewne na rozpoczynających się jutro (15 czerwca) w Los Angeles targach „E3 2015”. Tym, którym nie uda się na żywo uczestniczyć w imprezie, będzie mógł ją śledzić za pomocą transmisji na „Twitchu”.

Źródło: Twitter, Flying Wild Hog

_____________________________________________________

Szeroką gamę konsol oraz gier wideo znajdziecie w naszym e-Sklepie.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...